Dom i Wnętrze

Tani i funkcjonalny pokój młodzieżowy dla rodzeństwa

Mieszkanie w bloku często wymusza na nas pewne ustępstwa. Mając kilkoro dzieci, nie zawsze można zapewnić każdemu z nich prywatny, osobny kąt. Podpowiadamy, jak tanio urządzić pokój młodzieżowy dla rodzeństwa w taki sposób, aby zapewnić każdemu odrobinę własnej przestrzeni i prywatności.

Własne strefy

Pokój to dla nastolatka ważna strefa, dająca komfort i swobodę. Jeśli Twoje dzieci muszą dzielić ze sobą tę przestrzeń ważne, aby zapewnić im chociaż namiastkę prywatności. Jeśli dysponujesz wystarczającą ilością przestrzeni, idealnie sprawdzi się ustawienie dwóch łóżek w stykających się kątach pokoju. Aby odgrodzić od siebie miejsca do spania, między łóżkami ustaw regał z książkami, do którego rodzeństwo będzie miało równy dostęp. Jeśli metraż pokoju uniemożliwia wstawienie dwóch łóżek, idealnie sprawdzi się łóżko piętrowe. Wstawiając do pokoju tego typu łóżko nie tylko zaoszczędzisz cenne miejsce, ale również unikniesz konieczności spania rodzeństwa w jednym łóżku.
Kolejną ważną strefą w pokoju młodzieżowym jest strefa do nauki. Ciekawą alternatywą dla dwóch osobnych łóżek jest zamówienie na wymiar długiego blatu, który będzie przechodził przez całą długość jednej ściany. Przy takim nowoczesnym biurku możesz stworzyć dwa wygodne stanowiska pracy odgrodzone od siebie małą ścianką albo fantazyjną półką ustawioną na blacie.

Wygodne meble

Meble znajdujące się w pokoju zamieszkałym przez dwie osoby muszą być przede wszystkim pojemne. Duża szafa z lustrem i podwieszane półki będą Twoim sprzymierzeńcem w walce o ład i porządek w pokoju dorastających dzieci. Kupując młodzieżowe meble Gama, tworzysz modną i stylową kompozycję dla najbardziej wymagających klientów – nastolatków.

Previous ArticleNext Article