Ciekawe

Świąteczny nastrój w nowoczesnym domu

Boże Narodzenie to szczególnie wyczekiwany okres. Na wielki, wigilijny wieczór przygotowujemy się już od listopada – starannie sprzątamy każdy zakamarek domu, kompletujemy prezenty, planujemy świąteczne menu, kupujemy ozdoby choinkowe i akcesoria, dzięki którym świąteczny czas jest tak magiczny i wyjątkowy. Jak sprawić, żeby nawet nowoczesne, minimalistyczne wnętrze wypełniło się ciepłą aurą, która tworzy niepowtarzalny klimat Bożego Narodzenia? Sprawdź!

Choinka w nowej odsłonie

Ubrane w różnorodne ozdoby drzewko to zdecydowanie najpopularniejszy symbol, bez którego nie sposób wyobrazić sobie Bożego Narodzenia. Tradycyjne bombki i łańcuchy nie do końca współgrają z minimalistyczną koncepcją dekoratorską. Aby stworzyć w domu spójną i estetyczną kompozycję, postaw na niekonwencjonalną choinkę skrojoną na miarę nowoczesnego designu! W nadchodzące święta hitem będą choinki wykonane z gałązek, srebrnego drucika albo trójkątnej figury z półeczkami. Alternatywą dla stojącego „drzewka” jest naścienna aplikacja. Jeśli jednak awangardowe rozwiązania nie do końca Cię przekonują, wstaw do salonu żywą choinkę. Pachnące drzewko udekoruj ozdobami w kolorze czerni lub bieli. Kolacja wigilijna zyska piękną oprawę, jeśli powiesisz nad stołem oryginalny stroik złożony z dużej gałązki, jemioły i drewnianych zawieszek.

Dom piękny wewnątrz i z zewnątrz

Aby stworzyć w domu pożądany klimat, zadbaj nie tylko o salon, ale również o ogród. W sklepach oferujących meble ogrodowe kupisz  w okresie jesienno – zimowym piękne dekoracje, dzięki którym ogród będzie prezentował się naprawdę imponująco. Z nowoczesnym budynkiem harmonijnie będą współgrać dekoracje świąteczne do ogrodu w postaci srebrzystych kurtyn LED-owych, tworzących przy elewacji świetlistą taflę.

Previous ArticleNext Article