Ciekawe

Jak zorganizować niezapomniane urodziny naszego dziecka?

Organizacja urodzin dziecka nie jest dzisiaj niczym trudnym – wystarczy skorzystać z oferty jednej z dziesiątek firm zajmujących się przygotowaniem kinderbalów. Dzisiaj jednak rodzice pragną czegoś więcej niż przyjęcia w domu czy w ogrodzie – chcą, aby dzieci spędziły aktywnie czas pod okiem animatorów. Jakie możliwości stoją przed nimi? Co oferuje rynek?

Kawiarnie, restauracje, sale zabaw

Do niedawna większość imprez urodzinowych dzieci organizowana była w kawiarniach czy restauracjach. Dla dzieci oddzielany był osobny kącik, gdzie mogły się one bawić we własnym gronie. Takie rozwiązanie wymuszało jednak na rodzicu samodzielnego pilnowania i zabawiania dzieci lub też wynajęcia animatora. Drugą opcją były kawiarnie, o nieco bardziej luźnym klimacie, gdzie także niezbędne było zapewnienie dzieciom odpowiedniej rozrywki.
Od niedawna w większych i średniej wielkości miastach rodzice mogą korzystać z sal zabaw, które dedykowane są właśnie dla dzieci. Organizacja przyjęcia w takim miejscu to dobry pomysł: dzieci pozostawione są pod opieką doświadczonych opiekunów, których zadaniem jest organizacja czasu maluchom. Najczęściej w salach zabaw znajdują się gry interaktywne, możliwość skorzystania z placów zabaw i wiele innych.

A może park linowy?

Urodziny w parku linowym to bez wątpienia ciekawa alternatywa dla siedzenia w kawiarni czy restauracji. Parki linowe tworzone są na skrajach lasów i parków, gdzie zagęszczenie drzew pozwala na umieszczenie platform z linami pomiędzy nimi. Zasadniczo jest to zabawa dla osób w każdym wieku: odbywa się na świeżym powietrzu, nie wymaga specjalnych predyspozycji. Dodatkowo rodzice mogą być pewni, że dzieci będą pod doskonałą opieką instruktorów. Przed wejściem na platformy każde dziecko zostaje przeszkolone z zasad bezpieczeństwa. Zabawa może zostać połączona z poczęstunkiem, zazwyczaj również organizowanym na świeżym powietrzu. W tym celu rodzic może zatrudnić firmę cateringową lub skorzystać z możliwości, jakie daje właściciel parku. Szukasz parku linowego blisko Warszawy? Sprawdź parklinowyjachranka.pl!

Previous ArticleNext Article
2016.org live.pl ko.com