Ciekawe

Soki są zdrowe

Aktywność fizyczna oraz związana z nią zbilansowana dieta to nieodłączny element życia coraz większej liczby Polaków. Chęć poprawy wyglądu swojej sylwetki poprzez zrzucenie kilku, bądź też kilkunastu kilogramów kusi każdego.

Dieta odchudzająca nie musi być jednak nudna.

Przygotowane przez nas samodzielnie soki warzywne i owocowe to świetny zamiennik dla niezdrowych, tuczących mieszanek, którymi jesteśmy raczeni w sklepach.
Dzięki obiektywnemu rankingowi wyciskarek https://www.bomi.pl/ranking-wyciskarek-top-10-najlepszych-modeli-jaka-wybrac/ – wybór okaże się łatwiejszy niż myślicie.
Dla początkujących inwestycja w kwocie do 300 zł wydaje się najodpowiedniejsza. Do wyciskarek z tego pułapu cenowego zaliczyć można: Esperanza Mandarina (EKJ003), Camry CR 4108 orazKalorik TKG FE 1003. Wyciskarki te charakteryzują się dosyć dobrą mocą, dlatego przygotowanie soku z twardszych okazów nie powinno stanowić żadnego problemu.
Bardziej zaawansowani w dążeniu do szczupłej sylwetki i lepszego zdrowia postawić mogą na Kalorik FE 1000 orazRAVEN EWW001 iTefal ZC255B38. Początkowo cena 500 zł może wydawać się zaporowa, jednak oferowane parametry zaskoczą nie jedną osobę.

Do najlepszych, a zarazem najdroższych produktów zwrócić swe oczy mogą przewlekle zajmujący się wyciskaniem soków.

Egzemplarze taie jak Philips Avance HR1880/01, Panasonic MJ-L500SXE orazRAVEN EWW002 i SKG 2059, na pewno zaskoczą swoich nowych właścicieli.
Zakup wyciskarki to inwestycja, którą należy przemyśleć. Najnowocześniejsze produkty w niczym nie przypominają znanych nam dobrze z epoki PRL sokowirówek i należy o tym pamiętać kierując swe kroki ku sklepom AGD.

Previous ArticleNext Article