Ciekawe

PROGRAM HOTELOWY NA TABLECIE

Tablet łączy w sobie praktycznie całe bogactwo funkcjonalności “dużych” komputerów oraz high-endowych smartfonów z bardzo wysoką wygodą użytkowania (większy ekran niż w telefonach) i mobilnością przewyższającą wszelkie note- i netbooki (ekran dotykowy zamiast pełnej klawiatury). To bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy zawsze i wszędzie chcą wiedzieć co się dzieje w ich biznesie. W turystyce oznacza to konieczność posiadania dobrego programu hotelowego.

Przesuwanie palcem po ekranie

Taki “smartfonowy” sposób poruszania się po okienkach interfejsu “trochę” różni się od tego, do czego można przywyknąć korzystając z myszy i klawiatury. Z drugiej strony: ekran tabletu wielkością bardziej przypomina klasyczny monitor komputerowy niż telefon. Trzeba zatem pożenić ogień z wodą, pogodzić ze sobą tak bardzo odmienne przyzwyczajenia i nawyki. Jeśli chodzi o programy hotelowe NFHotel nie ma sobie równych w tej dziedzinie.

Intuicyjność i wygoda

W tym systemie wszystko robi się naturalnie, zdecydowana większość użytkowników nawet nie korzysta z instrukcji wideo do programu. Można zapomnieć o wielokrotnym pukaniu w ekran, żeby dostać się do potrzebnej w danym momencie opcji. NFHotel to aplikacja chmurowa, co pozwala na dostęp do danych po bezpiecznym zalogowaniu się na dowolnie wybranej przeglądarce internetowej.

Previous ArticleNext Article
live url https://e-oko.com/ogrzewacz-tarasowy-komfort-w-chlodne-wieczory/ https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/