Ciekawe

Meble do ogrodu – na jakie się zdecydować?

Chcemy, żeby nasze ogrody piękniały z każdym rokiem. Dlatego też decydujemy się na fantazyjne nasadzenia. Szukamy niespotykanych roślin, które stworzyłyby nam taki prywatny raj tuż za progiem domu. Albo wręcz przeciwnie – szukamy czegoś rodzimego, co pozwala nam poczuć się we własnym ogrodzie jak w krainie dzieciństwa. Ale nie tylko rośliny są ważne. Dbając o klimat i wygląd ogrodu, trzeba także pomyśleć o tych miejscach, które wymagają meblowania. Tarasy, altanki, skwerki, domki ogrodowe, werandy – tam powinny znaleźć się piękne i ciekawe meble. Gdzie takich szukać?

Romantyczny fotel rattan

Na stronie gardenspace.pl znajdziemy wiele mebli, które przekształcą naszą przestrzeń ogrodową w kierunku wyszukanego piękna. Fotel rattan jest jednym z nich. To mebel romantyczny, odsyłający nas do niezwykłych wyobrażeń o życiu na skraju różanego ogrodu i stylowej willi. Ma on w sobie coś z przeszłości i jej piękna. Ten pierwiastek retro łączy się w przypadku mebli z rattanu z nowoczesnym designem. Z projektem, którego urodzie nie można się oprzeć. Po prostu trzeba usiąść w rattanowym fotelu, żeby na chwilę przenieść się w czasie i zapomnieć o problemach. Żeby poczuć się bajecznie i lekko.

Ekskluzywna sofa technorattanowa

Meblem, który spodoba się każdemu miłośnikowi designu jest z całą pewnością technorattanowa sofa. Brązowa lub czarna. Pokryta wygodnymi poduszkami siedziskowymi i oparciowymi. Taka, która stworzy centrum każdego spotkania w gronie najbliższych. Mebel nieco klasyczny, ale zarazem wyjątkowo nowoczesny. Idealny do postawienia na tarasie, na który wychodzi salon czy kuchnia. Ale też doskonały do domku grillowego czy altanki położonej w pewnej odległości od domu. Nic tylko rozsiąść się i cieszyć się pięknem ogrodu.
Na takiej komfortowej sofie technorattanowej przyjemnie będzie się rozsiąść, żeby odpocząć. Ale też stanie się ona fantastycznym meblem do sezonowego biura na świeżym powietrzu. Taką sofę wraz z uzupełniającymi ją fotelami można też postawić w poczekalni czy w innym pomieszczeniu łączącym zewnętrzność z wnętrzami.

Previous ArticleNext Article