Dom i Wnętrze

Sezon ogrodowy czas zacząć!

Kilka dni temu oficjalnie przywitaliśmy kalendarzową wiosnę. Wraz ze zmianą czasu z zimowego na letni dni stają się coraz dłuższe, drzewa powoli przybierają wiosenne barwy, a temperatura wreszcie zaczyna nas rozpieszczać. Zanim wyciągniesz grilla i zaczniesz opalać się na tarasie, warto dokładnie przygotować się na otwarcie sezonu! Wczesna wiosna to idealny moment, aby wreszcie pożegnać stare, wysłużone drewniane stoły oraz krzesła i zrobić miejsce na komfortowe, eleganckie meble.

Meble z technorattanu w Twoim ogrodzie

Zanim udasz się na zakupy w poszukiwaniu idealnego zestawu, warto wiedzieć, jakie meble są teraz na czasie. Tegoroczne lato należeć będzie do technorattanu – materiału, który od kilku sezonów nie schodzi z piedestału. Czym meble z technorattanu zaskarbiły sobie taką sympatię miłośników relaksu na świeżym powietrzu? Przede wszystkim połączeniem modnego, eleganckiego designu z nieprzeciętną trwałością. Głównym budulcem modnych krzeseł, foteli czy huśtawek jest zwarta, nieprzepuszczalna plecionka do złudzenia przypominająca naturalny rattan pozyskiwany z pni palm rotangowych. Jednak właściwości technorattanu przewyższają możliwości swojego pierwowzoru. Syntetyczny materiał nie absorbuje wilgoci oraz zanieczyszczeń oraz jest w pełni odporny na działanie czynników zewnętrznych (promieniowania UV, mrozu, upałów, opadów).

Bądź łowcą okazji!

Zanim udasz się do stacjonarnego sklepu z meblami ogrodowymi, warto dokładnie prześledzić ofertę internetową! Wiele cenionych marek obniża ceny swoich produktów w ramach promocji first minute. Na stronie oltre.pl znajdziesz szeroki wybór stylowych mebli w niskich cenach. Szczególną uwagę warto zwrócić na designerskie huśtawki i komplety wypoczynkowe, które wniosą do przydomowej przestrzeni nutę prawdziwego luksusu.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/kasowanie-punktow-karnych/ Stolik pomocniczy na laptopa Sejf do kampera przyczepy na wymiar