Dom i Wnętrze

Meblościanka do salonu – relikt przeszłości czy ostatni krzyk mody?

Wydawać by się mogło, że epoka meblościanek skończyła się wraz z PRL-em. Jeśli na dźwięk hasła „meblościanka” widzisz brzydki pokój obity boazerią z ustawioną na środku szaroburą wersalką, to najwyższa pora nadrobić zaległości! Meblościanki w wielkim stylu wracają do łask, lecz w niczym nie przypominają ciężkich zabudowań z brązową, imitującą drewno okleiną niskiej jakości. Co dzisiaj proponują czołowi producenci mebli? Sprawdź!

Modna meblościanka do salonu – nowe życie klasyki

Błyszczące powierzchnie, nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i minimalizm – oto meblościanka do salonu na miarę XXI wieku! Architekci wnętrz coraz chętniej wykorzystują w swoich pracach meblościanki ze względu na ich praktyczną formę. Duża ilość miejsca do przechowywania, zgrabne kształty i finezyjne wykończenie idealnie współgrają z nowoczesną wizją wnętrz. Meblościanki, a raczej nowoczesne systemy modułowe, wykonywane są przeważnie z wysokiej jakości płyt MDF, które pokrywane są matowymi, półmatowymi albo połyskującymi laminatami w niemal wszystkich kolorach tęczy. Duża różnorodność frontów pozwala stworzyć w salonie czy sypialni naprawdę wyjątkowe kompozycje!

Dla wielbicieli naturalnych form

Jeśli bardziej niż minimalizm i wnętrza w stylu glamour cenisz naturalny urok i swobodę kompozycji, z pewnością zainteresują Cię meble pokryte fornirem. Meble fornirowane to kompromis między jakością litego drewna, a ceną. Fornirowane fronty w niczym nie ustępują drewnianym szafkom. Jedna odczuwalna różnica tkwi w kosztach zakupu! Fornirowane meblościanki wnoszą do wnętrz ciepło naturalnego drewna, kształtują przyjemny, naturalny klimat, a ich zakup nie zrujnuje naszego portfela. Na stronie www.gama-sklep.com.pl znajdziesz wysokiej jakości meble, które pomogą Ci stworzyć piękny salon.

Previous ArticleNext Article
zobacz wiecej https://beesafe.pl/porady/prawo-jazdy-na-automat/ https://beesafe.pl/porady/darmowy-raport-vin/