Motoryzacja

Samochody DAF  

Samochody ciężarowe to szeroka gama pojazdów, w której przebierają przedsiębiorcy chcący wyposażyć swoją flotę w nowoczesne auta. Istnieją różnorodne marki samochodów ciężarowych, którym ludzie ufają mnie lub bardziej. Samochody DAF należą do tej drugiej grupy – są bardzo często kupowane przez wiele osób chcących niezawodności, nowoczesności i pewności na każdym kilometrze drogi.

 

Samochody DAF – modele i charakterystyka

 

Marka DAF przygotowała własne samochody dzieląc je na trzy największe kategorie. Każda z nich jest lepiej dostosowana do innych zleceń stając się dla nich najbardziej optymalnym wyborem. I tak wyróżnia się:

 

-Samochody DAF XF; to samochody przeznaczone do transportu długodystansowego przez co są idealnie dostosowane do pokonywania tysięcy kilometrów – nawet za jedną trasą! Dzięki temu są idealnym wyborem dla przedsiębiorców zajmujących się wykonywaniem zleceń międzynarodowych. Dostosowanie samochodów do przejazdu polega między innymi na bardzo dużej pakowności, ale również ekonomii spalania paliwa. Ten parametr w przypadku tak długich tras jest bardzo ważny i każdy procent zaoszczędzonego paliwa robi różnicę!

 

-Samochody DAF CF; charakteryzują się bardzo wygodną kabiną, którą uwielbia szerokie grono kierowców. Samochody DAF CF bardzo często wykorzystywane są do transportu specjalistycznego co jest bardzo odpowiedzialną funkcją.

 

-Samochody DAF LF; stworzone do zwrotnego, szybkiego i ekonomicznego transportu w mieście bądź w obrębie jednego województwa. Mimo wszystko wielu klientów wykorzystuje je do transportu krajowego ze względu na połączenie jego pakowności i szybkości, która jest godna podziwu.

 

Samochody DAF – idealny partner dla każdej firmy przewozowej

 

Firma DAF pochodzi z Holandii, a Polska jest największym importerem samochodów DAF. Świadczy to o ogromnym zaufaniu, którym została obdarzona marka DAF. I z drugiej strony – holenderska firma pokazała, że potrafi tworzyć najwyższej jakości pojazdy, które są piękne, funkcjonalne i ekonomiczne.

Previous ArticleNext Article