Dom i Wnętrze

Przeszklenie Eclaz – wpuść więcej światła do swojego domu!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak dużą rolę światło odgrywa w Twoim domu? To właśnie naturalne promienie słoneczne wpadające do mieszkania dodają nam energii, nastrajają optymistycznie, umożliwiają komfort podczas pracy przy komputerze czy czytania książki… Okazuje się, że wymiana okien na nowe modele z przeszkleniami Eclaz może sprawić, że wszystkie pomieszczenia będą jeszcze lepiej nasłonecznione. Czym jest przeszklenie Eclaz rewolucjonizujące rynek stolarki okiennej? Sprawdź!

Czym charakteryzuje się przeszklenie Eclaz?

Wydawać by się mogło, że każda szyba montowana w oknach przepuszcza taką samą ilość światła. Okazuje się, że nawet przezroczysty, niezabarwiony materiał w pewnym stopniu blokuje część promieni. w przypadku konwencjonalnego, potrójnego oszklenia montowanego w standardowych oknach oznacza to nawet do 30% strat światła dziennego. Wybierając przeszklenie Eclaz, redukujesz stratę do minimum. Nowoczesne szkło Eclaz wpuszcza do 11% więcej światła do naszych pomieszczeń mieszkalnych, co pozytywnie wpływa na jakość codziennego życia.

Nowoczesne okna dla większej oszczędności

Wymieniając standardowe szyby na okna ze szkłem Eclaz, oszczędzasz pieniądze. Tego typu okna wpuszczają do mieszkania więcej światła, a co za tym idzie – lepiej je ogrzewają. Dzięki temu możesz zredukować ilość pobieranej w tym celu energii. Ponadto, ramy Eclaz umieszczane są w wysokiej klasy ramach. Łącząc ze sobą krystalicznie przezroczyste szkło i starannie zaprojektowaną ramę, zyskujesz okna o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych i wysokiej dźwiękoszczelności. Możesz wybierać spośród modeli z ramami z PCV, drewna, aluminium lub drewniano-aluminiowymi w różnych kolorach.

 

 

Previous ArticleNext Article