Ciekawe

Czy można bezpiecznie sprzedawać kryptowaluty?

Pytanie jakie zadaje sobie ogromna ilosć użytkowników. Chcą oni zainteresować się światem wirtualnej monety, ale mają pewne obawy co do bezpieczeństwa. Odpowiedzią na ich obawy może być internetowa aplikacja, którą w swojej ofercie ma firma 10Clouds. O co dokładnie chodzi?

Współpraca z polską firmą

Produkt, który został finalnie otrzymany, powstał we współpracy z firmą Coinquista – pierwsze polskie przedsiębiorstwo, które postanowiło ułatwić handel krypotwalutami. Zarówno, jeżeli chodzi o sprzedaż, jak również i zakup. To oni zgłosili się do 10Clouds, prosząc o stworzenie czegoś, co byłoby też takim dodatkowym motorem napędowym, przyciągającym klientów. Odpowiedzią na to stało się Coinquista Case Study. 

Pierwsze kroki na rynku kryptowalut

Nie są łatwe. Trzeba wiedzieć dużo, a tu ma się do czynienia z jeszcze większymi zawiłościami. Coiquista postanowiła odpowiedzieć na tą potrzebę, zapewniając intuicyjną w obsłudze platformę blockchain. Wydajne urządzenie, gdzie na bieżąco można mieć dostęp do aktualnych statystyk, najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Dzięki Coinquista możliwe jest także bieżące śledzenie najlepszych inwestorów na rynku. Pierwsze kroki na rynku kryptowalut, nawet dla laików, nie będą już tak trudne.

Społeczność platformy

Wśród zalet tego typu rozwiązania, można wymienić chociażby możliwość dołączenia do platformy społecznościowej. Dzięki temu, za jednym kliknięciem, można było uzyskać dostęp do eksperckiej pomocy – bo taka na pewno będzie potrzebna. To nie tylko miejsce, gdzie można zadawać pytania, ale na bieżąco omawiać wszelkiego rodzaju problemu, czy też najnowsze wydarzenia rynkowe. Warto również na bieżąco, dzięki pomocy Coinquista, śledzić innych użytkowników, którzy osiągają fantastyczne wyniki. Dzięki temu, w przyszłości będzie można podążać za ich śladem, ciesząc się również z dobrych zysków.

The Coinquista Stream

Dodatkowa funkcjonalność nowej aplikacji. Mówiąc po polsku – płynący strumień, który pozwala na powiadomienie na bieżąco o wszelkiego rodzaju zmianach zachodzący w świecie Coinquista. Przykładem mogą tu być chociażby zmiany na rynku handlu kryptowalut. Mowa tu nie tylko o postępach, ale również spadkach, z jakimi również ma się do czynienia w świecie wirtualnej monety. Warto poznać aplikację internetową, która cieszy się pozytywnymi opiniami. Tylko dzięki temu będzie można zdecydowanie lepiej rozeznać się w świecie kryptowalut, który może stanowić przepustkę do zdecydowanie lepszego życia. 

 

Previous ArticleNext Article