Ciekawe

Pozwól sobie na wyjątkowy ślub!

Tradycyjne polskie śluby odchodzą do lamusa – młodzi ludzie nie tylko nie chcą tracić czasu i energii na organizację dwudniowego ślubu z weselem, ale również nie chcą na ten cel wydawać kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jakie są alternatywy? Okazuje się, że jest ich przynajmniej kilka!

Poza urzędem stanu cywilnego

Od początku 2015 roku zmienione przepisy prawa cywilnego pozwalają na zawieranie małżeństw cywilnych poza urzędami stany cywilnego. Przyszła para młoda może wybrać teraz miejsca takie jak zabytkowe zamki, miejsca w parkach – ważne jest jedynie, aby miejsca te były przygotowane na ten rodzaj uroczystości.
Wiele młodych par pragnie jednak być krok dalej i ślub wziąć w prawdziwie rajskich okolicznościach. Trend ten wyczuły profesjonalne biura podróży oferując możliwość wyjazdu w celu zawarcia ślubu… na plaży!
Z pewnością takie wydarzenie pozostanie w pamięci do końca życia. Ślub na pięknej plaży czy też w towarzystwie palm to jednak nie wszystko – wyjazd to również podróż poślubna! Cena wyjazdu dla dwojga osób to koszt porównywalny z organizacją niewielkiego obiadu dla najbliższych zamiast wesela.
Szukasz oryginalnego sposobu na ślub i podróż poślubną? Sprawdź oferty topowych biur podróży i zrealizuj marzenie o dalekich wyprawach – podróż poślubna Dominikana.

Previous ArticleNext Article