Ciekawe

Planowanie ślubu – od czego zacząć?

Planowanie ślubu, określanego również najważniejszym wydarzeniem w życiu, to nie lada wyzwanie. Zgranie ze sobą licznych elementów, takich jak wynajem sali, samochodu, załatwienie formalności w kościele czy USC wymaga od zainteresowanych nie lada zdrowia oraz cierpliwości. Kiedy jednak uda nam się załatwić papierkowe formalności pozostaje dogranie szczegółów. Jakich?

Zaproszenia, catering, kapela…

Para młoda powinna pamiętać przede wszystkim o zaproszeniach. Ich wybór jest niezwykle szeroki, warto więc wcześniej zastanowić się, jakie cechy ma posiadać. Określony cytat? Kształt? Możliwość naniesienia jak największej ilości tekstu? Obecnie najpopularniejsze są zaproszenia ślubne perłowe oraz zaproszenia ze zdobieniami wykonanymi z naturalnych, suszonych kwiatów.
To, co znajdzie się na stole weselnym powinno być dopasowane do naszych gości. Modne stało się pytanie o to, czy którykolwiek z gości nie jada mięsa, czy posiada specjalną dietę. Jeśli otrzymamy odpowiedź twierdzącą konieczne jest dopasowanie jadłospisu do wymagań gości.
Ostatnim istotnym elementem jest kapela lub DJ. W zależności od tego, czy preferujemy muzykę na żywo czy też znane i oryginalne szlagiery wybierajmy pomiędzy polecanymi kapelami weselnymi oraz DJ-ami.

Previous ArticleNext Article
zobacz zobacz wiecje https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/