Turystyka

Odpocznij w Bukowinie Tatrzańskiej!

Podhale to jedno z najczęściej wybieranych regionów na urlop – Polacy kochają Tatry i z chęcią decydują się na spędzenie tygodnia czy dwóch w tych okolicach. W rejonie samego Zakopanego możemy korzystać nie tylko z bogatej bazy noclegowej, ale i licznych atrakcji: restauracji, karczm, galerii. To także idealne miejsce dla osób aktywnych – z Zakopanego wychodzą liczne szlaki piesze, prowadzące do najbardziej urokliwych dolin i na górskie szczyty. Tu również wyjedziemy kolejką na Kasprowy Wierch.

Bukowina – dla wymagających!

Jeśli nie lubimy nadmiernego tłumu oraz gwaru – omińmy Zakopane i udajmy się do nieco spokojniejszego miejsca. Idealna okaże się Bukowina Tatrzańska, która będzie doskonałą bazą wypadową dla osób aktywnych i ostoją ciszy dla tych, którzy szukają relaksu w spokojnej atmosferze. Bukowina oferuje liczne atrakcje: termy i SPA, stoki narciarskie, szlaki piesze, możliwość uczestnictwa w licznych festynach w okresie letnim. W Bukowinie nie brak także restauracji oraz karczm serwujących lokalne przysmaki.
Osoby pragnące aktywnego wypoczynku nie będą zawiedzione – poza wyciągami narciarskimi dookoła Bukowiny rozciągają się liczne szlaki piesze i rowerowe, przez co możliwe jest poznawanie okolicy we własnym zakresie.
Szukasz taniego noclegu? Sprawdź naszą ofertę – Bukowina Tatrzańska noclegi termy.

Previous ArticleNext Article