Turystyka

Narty na Chopoku, czyli Słowackie trasy w zasięgu ręki!

Ci, którzy chcą, aby ich dziecko spędziło doskonale czas doskonaląc swoje umiejętności jazdy na nartach już teraz powoli zaczynają rozglądać się za wyjątkowymi ofertami. Bo im bliżej zimy, tym większe ryzyko, że najlepsze wyjazdy będą już zarezerwowane.

Na co zwrócić uwagę szukając dobrej oferty?

Najlepszym rozwiązaniem jest wybór ofert organizatorów, którzy posiadają doświadczenie w organizacji tego typu wyjazdów, jak np. Róża Wiatrów. Dzięki temu zyskujemy pewność, że wyjazd dojdzie do skutku oraz będzie przygotowany profesjonalnie, a dla naszego dziecka stanie się niezapomnianą przygodą. Podstawą zimowiska dla młodzieży jest oczywiście nauka i szkolenie umiejętności narciarskich, ale nie samym stokiem żyje człowiek. Czas poza szaleństwem na nartach, a innymi atrakcjami musi być zrównoważony. Wbrew pozorom narty to dość intensywna aktywność, która potrafi porządnie wymęczyć nawet profesjonalistów. Dlatego koniecznie trzeba sprawdzić, jakie dodatkowe przyjemności dla dziecka przewidział organizator. Ferie u podnóża Chopoku to dodatkowe możliwości, bo nieopodal znajduje się genialny park wodny, ale na tym nie kończą się możliwości zwiedzania. Dużą popularnością cieszą się też inne atrakcje, jak np. Jaskinia Wolności.

Chopok, czyli narty w cudownej scenerii

Chopok cieszy się ogromną popularnością, zarówno latem, jak i zimą. To jeden z najwyższych szczytów w Tatrach Niżnych, z którego rozciąga się zapierający dech w piersiach widok. Zimą to doskonałe miejsce na narciarskie szaleństwo. Obóz narciarski na Chopoku to niezapomniana przygoda! U stóp góry znajduje się doskonale przygotowana i rozbudowana baza narciarska. To miejsce, w którym trasy przygotowane są w taki sposób, aby można było zorganizować obozy narciarskie dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę, ale też dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Panujące tu doskonałe, naturalne warunki zachęcają do korzystania z możliwości ośrodka.

Obóz narciarski na Chopoku to poza genialnym krajobrazem również perfekcyjnie logistycznie przygotowana baza. Udostępnione dla narciarzy wyciągi i trasy sprawiają, że można świetnie spędzić czas na stoku, a jazda nigdy się nie znudzi! Łącznie przygotowanych jest aż 245 tras, z których korzystać można w zależności od warunków pogodowych. Na stoku dostępne są zarówno bardzo krótkie trasy, w sam raz dla początkujących (nawet 80 m, ale i ok. 500-600 m), aż do prawie 3500 m! Długie trasy, znajdujące się w niezwykle malowniczej scenerii to świetne rozwiązanie dla osób, które sprawnie radzą sobie z nartami.

 

zimowiska narciarskie

 

Previous ArticleNext Article