Ciekawe

Komunia coraz bliżej!

Coraz więcej rodziców drugoklasistów odchodzi od tradycji urządzania przyjęcia komunijnego w domach. Zazwyczaj argumentem jest brak czasu, chęć skupienia się w tych ważnych dniach na dziecku, możliwość odpoczynku w gronie rodziny. Dzisiaj na szczęście mamy możliwość zaproszenia gości do licznych restauracji na niedzielny obiad połączony ze słodkim poczęstunkiem. Jaki lokal wybrać na imprezę komunijną?

W poszukiwaniu idealnego lokalu

Podstawą jest oczywiście znalezienie odpowiedniego lokalu z ofertą na okres komunijny. Zazwyczaj takie przyjęcia organizowane są tuż po uroczystościach kościelnych. Impreza komunijna składa się z podania obiadu, zimnej płyty oraz ciasta i ciepłych napojów. To podstawa – wielu rodziców decyduje się na mocne rozbudowanie tej propozycji. Restauratorzy proponują przede wszystkim stworzenie słodkich kącików, czyli specjalnie dekorowanych stołów z cukierkami, rogalami, lizakami, piankami i innymi. Taki element jest jednym z najchętniej wybieranych na przyjęcia komunijne. Jednym z ciekawszych miejsc na zorganizowanie przyjęcia komunijnego jest bez wątpienia hotellord.pl, oddalony nieco od centrum Warszawy. Dzięki temu goście hotelowi mogą liczyć na ciszę, spokój, czystsze powietrze. Dodatkowo można także zorganizować dodatkowe zajęcia dla dzieci – pomogą w tym specjalnie zatrudnieni animatorzy.

Dlaczego przyjęcie w restauracji okaże się lepszym rozwiązaniem?

Powodów jest wiele. Pierwszy z nich to oczywiście oszczędność naszego czasu i nerwów. Podczas przygotowań do uroczystości komunijnych wielu rodziców jest tak samo zdenerwowanych jak dzieci. Dodatkowy stres związany z organizacją przyjęcia może doprowadzić do sytuacji konfliktowych. Inną zaletą są koszty – te w przypadku przyjęć w domu rosną w zastraszającym tempie. Kiedy organizujemy przyjęcie w domu kwoty są stałe, wszystko jest obliczone co do złotówki.

Previous ArticleNext Article