Dom i Wnętrze

Kuchnia Twoich marzeń w rozsądnej cenie

Urządzanie kuchni wydaje się bardzo proste, jednak gdy zaczynamy odwiedzać poszczególne sklepy meblowe, często okazuje się, że wybór mebli, które w nich znajdujemy, jest dla nas kompletnie nieinteresujący. Zdarza się bowiem, że meble, które nam się podobają, nie pasują wymiarami do pomieszczenia kuchennego w naszym domu. Z tego powodu doskonałym wyborem będą zawsze meble na wymiar Warszawa.

Czy to dużo kosztuje?

Największą obawą osób, które chciałyby zamówić mebla na wymiar Warszawa, jest ich cena. Wielu z nas martwi się, że meble tego typu będą po prostu zbyt drogie i ich zakup okaże się zwyczajnie niemożliwy. Na szczęście duża konkurencja na rynku mebli na wymiar Warszawa sprawiła, że rozwiązanie to znacznie potaniało i stało się znacznie łatwiej dostępne dla dużej liczby osób.
Bardzo często okazuje się też, że zakupienie mebli na specjalne zamówienie jest tańsze od zakupu gotowego zestawu dostępnego w sklepie. Dzieje się tak, dlatego że w skład tego typu zestawów wchodzi tylko kilka szafek, a każdy dodatkowy element jest dodatkowo płatny. Może się więc okazać, że zestaw reklamowany przez salon meblowy w cenie 1300 złotych, nas będzie kosztował prawie 3000 złotych, gdy dobierzemy do niego dodatkowe elementy!

Jak kupować meble kuchenne na wymiar?

Aby dokonać zadowalającego zakupu mebli na wymiar Warszawa, należy wcześniej dokładnie zmierzyć wymiary kuchni i ustalić, w których miejscach mają znaleźć się meble. Warto też zaznaczyć, w których miejscach musi znaleźć się zlewozmywak, zmywarka lub kuchnia, by w ten sposób projektant miał jasność, gdzie zaplanować ewentualne meble przystosowane do sprzętów AGD do zabudowy.
Mierząc pomieszczenie kuchenne, warto też zwrócić uwagę na ewentualne fragmenty wnętrza, których nie można zabudować meblami. Są to nie tylko okna i drzwi, ale i kaloryfery bądź rury – często wystają one ze ścian w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty bądź w kamienicach.

Jakich udogodnień potrzebujesz?

Meble na wymiar Warszawa umożliwiają skorzystanie z wielu udogodnień, które nie są dostępne w meblach produkowanych seryjnie. W meblach na wymiar Warszawa można bowiem zamontować dodatkowe zabezpieczenia przed dziećmi czy też zaprojektować niższe szafki dolne z szerszymi blatami, które ułatwią korzystanie z kuchni osobom niepełnosprawnym.
W szafkach kuchennych można również zamontować dowolną ilość półek nie tylko standardowych, ale i wysuwanych lub głębokich szuflad, które pozwolą w pełni wykorzystać przestrzeń. Klienci firm oferujących meble na zamówienie mogą także poprosić o zamontowanie drzwiczek lub szuflad wyposażonych w system cichego zamykania. Co ważne, wszystkie te udogodnienia nie zrujnują naszego portfela, gdyż nie kosztują one dużo więcej niż tradycyjne systemy meblowe.

Previous ArticleNext Article