Dom i Wnętrze

Komfortowe kołdry na każdą porę roku

Każdego dnia, a właściwie każdej nocy, towarzyszy nam pewien przedmiot. Nie zwracamy za bardzo na niego uwagę, jednakże to od niego zależy komfort naszego snu. To nie tylko materac, lecz także kołdra. To właśnie kołdrą w mniejszym lub większym stopniu okrywamy się każdego dnia. Skupimy się na kołdrach, które dostępne są w ofercie sklepu studiomaterace.pl.

 

Kołdra puchowa – dobra tylko na zimę?

 

Czy kołdra puchowa jest dobra tylko na zimę? Można byłoby się nad tym zastanowić. Owszem, kołdry puchowe są zazwyczaj grube i ciężkie, co pozwala się dobrze ogrzać, nawet gdy nie ma odpowiedniej mocy w instalacji grzewczej, a za oknem temperatura jest dalece poniżej zera, a nie ma perspektyw na ocieplenie. Solidna kołdra puchowa sprawdzi się wtedy wyśmienicie, długo utrzymując skumulowane ciepło. Może kołdry puchowe nie należą do najlżejszych, jednakże wynika to z odpowiedniej ilości pierza wysokiej jakości. To właśnie ten rodzaj wkładu pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury.

 

A czy na studiomaterace.pl kupimy kołdrę puchową na lato?

 

Ofercie sklepu studiomaterace.pl są dostępne kołdry puchowe letnie. Posiadają one mniej wypełnienia, dzięki czemu kołdra ta nie kumuluje tyle ciepła, jak klasyczna kołdra przeznaczona do stosowania w zimę. Jeżeli posiadamy odpowiednio wydajną instalację grzewczą i budynek jest odpowiednio ocieplony, to kołdra taka może być stosowana przez cały rok.

 

Previous ArticleNext Article
rp.pl https://beesafe.pl/porady/ubezpieczenie-zdrowotne-po-ustaniu-zatrudnienia/ https://greenrepublic.pl/metal-w-twoim-wnetrzu-od-kwietnikow-po-stojaki-na-reczniki/