Ciekawe

Hotel Lord – oferta dla biznesu

Hotel Lord to czterogwiazdkowy hotel, znajdujący się na terenie Warszawy, w okolicy lotniska Chopina w Warszawie (Okęcie). Taka lokalizacja sprawia, że z usług hotelu korzystają przede wszystkim podróżni, którzy pragną zatrzymać się na noc na przykład pomiędzy jednym a drugim lotem i trochę odpocząć. Nie tylko noclegi na terenie obiektu są jednak warte uwagi – mnóstwo osób decyduje się zorganizować w jego luksusowym wnętrzu jakąś imprezę okolicznościową czy też biznesową. W tekście skupimy się przede wszystkim na tym drugim – co Hotel Lord oferuje w tej kwestii?

Hotel Lord – sale konferencyjne

Hotel Lord umożliwia organizację bankietu firmowego, konferencji, szkolenia, targów i innych wydarzeń związanych ze sferą zawodową. Na terenie tego luksusowego hotelu znajduje się aż 11 sal konferencyjnych, wśród których z pewnością znajdzie się tą jedną, idealną. Sale są eleganckie i zróżnicowane pod względem powierzchni. Właśnie dlatego z oferty może skorzystać każdy – bez względu na to, czy jego wydarzenie będzie gromadziło 8 osób, czy może 350! Kto pragnie zapoznać się z dokładnymi szczegółami, albo sprawdzić możliwości kontaktu z placówką, powinien zajrzeć na stronę http://hotellord.pl. Znajdzie tam wszystkie ważne informacje! Na stronie rozpisane są nawet różne warianty ustawienia stolików – jak więc widać, klient ma ogromny wpływ na wygląd pomieszczenia w trakcie trwania wydarzenia. Można wszystko dopasować do swoich potrzeb.

Hotel Lord – pełne wyposażenie

W Hotelu Lord nie tylko można zostać na noc, jeśli bankiet trwa do późna, a ktoś przybywa z daleka – na przykład z innej, firmowej placówki, ulokowanej w oddalonym mieście. Ten hotel konferencyjny w Warszawie udostępnia również sprzęt multimedialny, gwarantuje bezpłatny dostęp do Wi-Fi – i wiele innych, pomocnych rzeczy.

Previous ArticleNext Article