Turystyka

Egzotyczna wyspa – idealne miejsce na Twój ślub!

Wyprawy na egzotyczne wyspy nie są niczym nowym – jednak zawarcie na nich ślubu pod palmami to prawdziwy hit ostatnich miesięcy. Wyjazd na Dominikanę czy Mauritius organizowane są przez topowe biura podróży. Co warto wiedzieć zanim zdecydujemy się na taki wyjazd?

Formalności w rękach touroperatora

Decyzja o ślubie na egzotycznej wyspie kojarzy się zazwyczaj z olbrzymią ilością formalności do załatwienia. Jako klienci topowego biura podróży nie musimy się tym martwić – wszelkimi sprawami formalnymi zajmą się pracownicy biura podróży. Zadaniem touroperatora jest przede wszystkim zarezerwować bilety lotnicze, zadbać o rezerwację hotelu dla przyszłej pary młodej, wyżywienie. Nad bezpieczeństwem i komfortem pary młodej na egzotycznej wyspie czuwać będzie doświadczony rezydent. Po stronie touroperatora jest także zagwarantowanie obecności urzędnika państwowego i przygotowanie miejsca na plaży do ceremonii. Klienci biura podróży powinni wiedzieć, że w cenie wyjazdu znajduje się także ubezpieczenie turystyczne oraz obecność profesjonalnego fotografa. W przypadku ślubu na Dominikanie sesja może odbyć się w zabytkowych kościołach, na plaży, pod palmami czy w towarzystwie zabytkowego samochodu.

Co robić w czasie wolnym?

Śluby na Dominikanie połączone są z krótkim wypoczynkiem i podróżą poślubną. Warto zaplanować ten czas tak, aby faktycznie móc cieszyć się sobą nawzajem. Dominikana daje wiele możliwości aktywnego spędzania czasu – jest to przede wszystkim nurkowanie z maską czy z butlą, żeglowanie, pływanie, opalanie się pod palmami. Sąsiedztwo wielu wypożyczalni sprzętów skuterów i samochodów sprawia, że możemy także zaplanować całodniowe zwiedzanie wyspy. Warto zwiedzić niewielkie miasta na wybrzeżu i zakosztować tutejszej kuchni.

Previous ArticleNext Article