Ciekawe

Upominki dla rodzinki

W ciągu roku jest wiele okazji, podczas których obdarowujemy się prezentami. Zwłaszcza jeśli mamy wielopokoleniową rodzinę złożoną także z wujków, ciotek i kuzynów – to okazji do świętowania istnieje bez liku. Wszelkie święta jak Boże Narodzenie i Wielkanoc ze swoim króliczkiem przynoszącym niespodzianki, a do tego urodziny, imieniny i różne rocznice. Dzień Babci, Dziadka, Matki, Ojca – na tym się nie kończy. Ciągle trafiają się jakieś chrzciny czy wesele.

Kiedy kończą się pomysły na prezenty

Nadchodzi taki moment wyczerpania pomysłów na prezenty. Co wobec tego jeszcze można wymyślić? Czy istnieje prezent, który można podarować na przykład dla babci i dziadka razem? Albo dla młodej pary, która już dostała stertę kwiatów? Tak, doskonałym pomysłem będzie fotoksiążka, którą sami zaprojektujemy.

Fotoksiążka to także prezent familijny

Najbardziej podobają się przecież prezenty, w które wkłada się serce. Takie, które wymagają poświęcenia odrobiny czasu. Potwierdzające, że znamy obdarowywane osoby, że nam na nich zależy. Takie prezenty pochodzące prosto z naszej wyobraźni, które w prosty sposób łączą pokolenia.

Cudowne chwile nad fotoksiążką

Wyobraźmy sobie wspólne chwile spędzone nad fotoksiążką, kiedy cała rodzina przypomina sobie różne zdarzenia ze swojego życia. Kiedy wnuki oglądają fotki dziadków z dzieciństwa. Kiedy dziadkowie w czterdziestą rocznicę ślubu przypominają sobie swoje zaręczyny. To naprawdę może połączyć i stworzyć więzi na nowo.

Czas na integrację

Fotoksiążka zbliży do siebie rodzinę. Wszyscy choć na chwilę zrobią coś razem. To ważne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach samotności i skrajnego indywidualizmu. Kiedy każdy żyje swoim osobnym życiem. Najczęściej w wirtualnej rzeczywistości.

Previous ArticleNext Article
https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/ https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/ https://gazetastonoga.pl/kuchnia-w-stylu-loft-modny-i-funkcjonalny-wybor/