Dom i Wnętrze

Efektowna kuchnia w stylu nowojorskim

Amerykański szyk? To coś, co już niedługo może zagościć w polskich domach. To nieprawda, że american dream nie jest dla nas osiągalny. Jest, jak najbardziej. Spełnianie swojego amerykańskiego snu można rozpocząć od własnego domu. Wielu osobom spodoba się kuchnia w stylu nowojorskim. 

Elegancka ponadczasowość

Kuchnia w stylu nowojorskim to takie ponadczasowe rozwiązanie, które zawsze będzie na topie – niezależnie od tego, jak mocno będą zmieniały się inne trendy. To szklane elementy, które sprawiają, że całość wygląda bardziej ekskluzywnie. Chromowane akcenty pod postacią piekarnika, mikrofalówki, czy też lodówki są jak najbardziej wskazane. Kamienne blaty – absolutna konieczność, jeśli ktoś chce myśleć o takich trendach aranżacyjnych. Są one tym bardziej polecane, że cechują się one wysoką wytrzymałością. Odporne na uszkodzenia mechaniczne, są w stanie wytrzymać przez długi czas w kuchni.

Kuchnia w stylu nowojorskim z dobrym oświetleniem

Światło to jeden z najważniejszych akcentów. Przeglądając katalogi wnętrzarskie można zorientować się, że wszystko to, co znajduje się w kuchni jest oświetlone pod każdym kątem. Do wyboru są ozdobne żyrandole, które swoim kształtem mogą nawiązywać do lat poprzednich. Aczkolwiek, równie dobrze mogą odnaleźć się tutaj loftowe żarówki, które są w stanie dać mocne i bardzo intensywne światło. Warto tu także postawić na dobrą ekspozycję okien, aby jak największa ilość światła naturalnego mogła dostać się do środka. W ten sposób uda się urządzić kuchnię w stylu american dream. 

 

Previous ArticleNext Article
zobacz zobacz wiecje https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/