Ciekawe

Betfan kod promocyjny

 

Betfan to legalnie działający na polskim rynku bukmacher, który rozpoczął swoją działalność na początku 2019 roku. Jego wejście na rynek była bardzo mocne, ponieważ od razu na ambasadora marki wybrany został jeden z najsilniejszych ludzi na świecie – Mariusz Pudzianowski. Betfan chce swoją działalnością dorównać legendzie popularnego Pudziana, dlatego z ogromną determinacją walczy o kolejnych klientów.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zjednanie sobie sympatii typerów w Polsce jest oferowanie im kodów promocyjnych. Wbrew myśleniu wielu graczy, nie jest to to samo co freebet lub bonus powitalny. W praktyce działają one podobnie jak kody promocyjne w sklepach internetowych – daje graczom zniżkę na konkretny zakład lub kupon. W ofercie Betfan, możliwość wykorzystania kodów oferowana jest póki co jedynie nowym graczom – wpisuje się go w momencie rejestracji. Jak jednak zaznacza bukmacher nie wyklucza on możliwości udostępniania takich kodów również już zarejestrowanym graczom w przyszłości.

Kod Promocyjny

Jak gracze mogą wykorzystać taki kod promocyjny betfan? Trzeba przyznać, że w przypadku bukmachera Betfan jest całkiem sporo takich możliwości. Firma ma bardzo rozbudowaną ofertę zakładów na najpopularniejsze sporty jak piłka nożna, tenis, czy koszykówka. Oprócz tego, gracze mogą typować między innymi hokej, sporty walki, sporty zimowe, czy też krykiet. Ciekawą opcją są również sporty wirtualne – to propozycja dla osób, które nie lubią długo czekać na rozstrzygnięcie zakładu. Przeciętny wirtualny mecz nie trwa dłużej niż kilka minut, po których można już typować kolejny.

Betfan to również ogromny zakładów specjalnych, gdzie można obstawiać wydarzenia ze świata telewizji, polityki i sportu. To interesująca opcja dla osób, które lubią niestandardowe zakłady. Co ciekawe, u bukmachera Betfan istnieje również opcja zgłoszenia własnego zakładu – dostęp do niego uzyskuje nie tylko gracz, który zaproponował dany zakład, ale również wszyscy pozostali klienci.

Previous ArticleNext Article
Dębowa konsola do przedpokoju loft https://aavamobile.pl/nowoczesne-ogrzewanie-tarasowe-elegancja-spotyka-funkcjonalnosc/ orognost.com