Ciekawe

Dodatki na stole weselnym

Diabeł tkwi w szczegółach – mówi stare porzekadło. Dotyczy to również przyjęcia weselnego oraz jego organizacji. Pary młode często szukają ciekawych inspiracji związanych z przybraniem samochodu czy stołu weselnego – to fajny sposób na przyciągnięcie uwagi i podkreślenie powagi wydarzenia.

Oryginalne dodatki sprawdzają się w szczególności na stołach weselnych. Powinny być one przybrane w taki sposób, aby goście z przyjemnością spożywali posiłki i biesiadowali. W tym celu istotne jest załączenie do każdego miejsca winietki – pomoże to szybko i bez problemu zając miejsce, dodatkowo nie stworzy problemów związanych z osobami które się nie znają przy jednym stole.

Kwiaty, zawieszki, serwety, patery z owocami

Najpopularniejszym sposobem na dekorowanie stołu jest oczywiście wykorzystanie kwiatów. Bądźmy jednak oryginalni i nie sięgajmy po lilie róże czy storczyki. Warto zainteresować się prostymi wiązanki stworzonymi z kwiatów ogrodowych czy polnych – takie swojskie przyozdobienie stołu z pewnością zwróci uwagę! Aby podkreślić delikatność kwiatów możemy ustawić je w subtelnych, szklanych wazonikach, dodatkowo przewiązać rafią czy słomą.
Ciekawym rozwiązaniem są również zawieszki na wódkę. Można umieścić na nich imiona pary młodej wraz z datą wesela lub zabawną sentencję.

Previous ArticleNext Article