Ciekawe

Bukowina – idealne miejsce do relaksu

Szukając najlepszego miejsca do spędzenia krótkiego urlopu najczęściej zastanawiamy się nad wyjazdem w góry. W Polsce nie brakuje pięknych pasm górskich. To jednak Tatry przyciągają najwięcej turystów – majestatyczne szczyty górują nad wieloma miejscowościami i przypominają o swojej niebezpiecznej potędze.
Większość turystów kojarzy Tatry z Zakopanem. Zimowa stolica Polski nie jest jednak odpowiednia dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Jeśli pragniemy wypoczywać blisko tatrzańskich szczytów i jednocześnie omijać z daleka Krupówki Białka Tatrzańska wydaje się być idealnym rozwiązaniem!

Atrakcje w Białce

Miasto to oferuje liczne atrakcje dla osób w każdym wieku. Nie brakuje tu doskonale przygotowanej bazy turystycznej, licznych stoków narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności. Zmęczeni narciarze mogą zregenerować siły w jednej z licznych karczm i restauracji. Białka otoczona jest licznymi szlakami pieszymi, które zadowolą nawet najbardziej wymagających piechurów. Wieczorami z karczm dobiega muzyka na żywo – jedna z najlepszych atrakcji tego regionu.
Szukasz miejsca, w którym odpoczniesz i zrelaksujesz się? Sprawdź ofertę Willi Majerczyk, leżącej w centrum Bukowiny – pensjonat dolina Białki.

Previous ArticleNext Article