Dom i Wnętrze

Wymarzony dom

Po wielu latach zauroczenia małymi mieszkaniami w blokach i wieżowcach, Polacy powoli doceniają zalety posiadania własnego domu. Doskonale widać to w miejscowościach podmiejskich, gdzie jak grzyby po deszczu powstają całe osiedla domków jednorodzinnych. Decyzja o zmianie mieszkania w bloku na dom nie należy do najprostszych, gdyż oprócz spraw finansowych staje się przed dylematem czy kupić budynek z drugiej ręki, od dewelopera, czy też postawić na samodzielność i zbudować dom idealnie dopasowany do konkretnych marzeń, potrzeb i możliwości.

Budujemy nowy dom

Jeśli zależy nam na doskonałym dopasowaniu nowego lokum do swoich potrzeb najlepiej zdecydować się na budowę domu od podstaw. Trzeba jednak pamiętać, że wiąże się to z precyzyjnym planem oraz decyzją, czy projekt domu zlecony zostanie architektowi, czy też zakupiony zostanie jako gotowy, wielomiesięcznym zbieraniem dokumentacji, załatwianiem pozwoleń i stałym nadzorem nad budżetem. Chcąc mieć dom ekonomiczny i energooszczędny, warto postawić na budownictwo pasywne, ekologiczne.

Nowoczesne rozwiązania Steico Polska

Gdy przebrniemy przez gąszcz formalności, przychodzi czas zamawiania materiałów budowlanych. Zakładając, że dom będzie spełniał najnowsze normy warto zapoznać się z cennikiem firmy Steico Polska. Zakłady produkcyjne Steico Polska posiadają w ofercie materiały budowlane najwyższej jakości, produkowane z drewna oraz systemy termoizolacyjne, dzięki którym dom zostanie postawiony szybko, ekonomicznie, ale dokładnie i solidnie. Steico cennik pozwoli precyzyjnie skalkulować wydatki i dobrze zaplanować zakupy.

Oferta firmy

Steico Polska proponuje belki dwuteowe dachowe, stropowe i ścienne, szeroką gamę płyt (w tym innowacyjne fornirowe drewno warstwowe) i mat izolacyjnych, systemy termoizolacyjne i uszczelniające. Steico cennik obejmuje nie tylko pojedyncze produkty, czy systemy. Firma proponuje rozwiązania całościowe. Dom może powstawać tradycyjnie lub zostać dostarczony w postaci modułów, co znacznie przyspiesza jego stawianie.

Szybko, ekologicznie, energooszczędnie

Budowanie domu z firmą Steico to świetne rozwiązanie, gdy chce się mieć lokum nowoczesne, energooszczędne, stworzone z innowacyjnych produktów. A do tego przygotowane przez polskich fachowców, wybudowane szybko, solidnie i trwale.

Previous ArticleNext Article