Ciekawe

Wizualizacje w Sketchupie

Jak tworzyć realistyczne wizualizacje architektoniczne, które prezentują się olśniewająco niczym spełnione wizje prawdziwego artysty? Odpowiedzią jest program Sketchup i wszystkie możliwości, jakie wiążą się z jego wykorzystaniem. To fantastyczna rzecz skierowana do osób obdarzonych wielką wyobraźnią, którą w wygodny sposób mogą od teraz przełożyć na konkretne wizualizacje. Tak, żeby wszyscy mieli szansę podziwiania ich niezwykłych projektów.

Oprogramowanie Sketchup na miarę wybitnego projektu

Na cgwisdom.pl poznamy wiele niezwykle przydatnych w pracy projektanta (i nie tylko) programów. Jednym z nich jest Sketchup. Naprawdę warto odkrywać jego możliwości, żeby potem zastosować je w codziennej pracy nad kreatywnymi wizualizacjami.
SketchUp wizualizacje to propozycja dla wszystkich, którzy nieszablonowe projekty wyobraźni architektonicznej starają się przełożyć na realistyczną wizualizację. Także taką, która uwzględnia zamieniające się warunki atmosferyczne!

Kurs Sketchupa – naprawdę warto

SketchUp + V-Ray, dostępny w CG Wisdom kurs, przekazuje specjalistyczną wiedzę z zakresu grafiki 3D. Program opiera się na zewnętrzu. Dowiemy się, jak tworzyć fotorealistyczne wizualizacje. Wyglądają one naprawdę zachwycająco i w dodatku ukazują budynek na tle zmieniającego się pod wpływem pogody czy pory dnia świata. Przekonamy się, jak dany obiekt architektoniczny wyglądać będzie w pełnym słońcu, a jak bladym świtem.
Na kursie dowiemy się, jak pracować na podstawie dokumentacji technicznej w formacie grafik rastrowych. Jak tworzyć realistyczne materiały V-Ray. Jak automatyzować pracę na powtarzalnych elementach i jak dodawać do sceny elementy przyrody. Jak oświetlić i ustawić V-Ray dla różnych pór dnia i nocy. Nauczymy się postprodukcji w programie Photoshop.

Previous ArticleNext Article