Dom i Wnętrze

Białe święta i białe marzenia

Oczekiwanie na święta Bożego Narodzenia to jakby czekanie na spełnienie się snu. Tak przynajmniej odczuwają to dzieci. Dorośli niestety z biegiem czasu tracą tę cudowną prawdę bycia i nie potrafią już tak bardzo cieszyć się magią świąt. Często w ogóle jej nie dostrzegają, bo przecież mają na głowie tyle spraw i obowiązków. A może właśnie nadchodzący czas to najlepszy moment na to, żeby trochę zmienić siebie i swój sposób bycia? To doskonała pora na bajkę w choinkowej interpretacji!

Zimowe upiększanie świata

Dekoracje świąteczne, własnoręcznie przygotowane kartki, pomysłowe prezenty, wycieczki do parku Świętego Mikołaja – te wszystkie drobne sprawy i czynności mają wielki sens. Pozwalają bowiem powrócić nam choć na chwileczkę do cudownej krainy dzieciństwa, w której wszystko było takie dobre i piękne.
Nawiązując do tego piękna, upiększajmy nasz świat przed świętami. Dotyczy to wnętrz jak i domu z ogrodem, który może zamienić się w czasie świątecznym w widowiskową iluminację. Wykorzystując rozmaite światełka, stworzymy dowolną wręcz kompozycję, w wybranym przez nas stylu.

Biel wokół nas

Zimowe aranżacje zachęcają do wykorzystania urody bieli. W domu, ale też w ogrodzie, gdzie nadal można ustawić białe meble technorattanowe (zwłaszcza gdy dysponujemy zabudową szklaną, altanką czy domkiem ogrodowym). Na gardenspace.pl znajdziemy takie właśnie piękne meble, nie tylko w białym kolorze.

Z przymrużeniem oka

Bardzo efektownie w zimowym ogrodzie, na tarasie czy na werandzie, zaprezentują się także lampy LED. W okolicy świąt Bożego Narodzenia można też sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i postawić świecącego renifera czy bałwanka. Nie zawsze przecież wszystko musi być takie na serio. Przed świętami, zwłaszcza gdy w domu są dzieci, wszystkim przyda się odrobina poczucia humoru.

Previous ArticleNext Article
http://www.wczestochowie.pl/artykul/43995 home.pl nawhitefornchouse.com