Ciekawe

Warto wiedzieć

Współczesność to czasy indywidualizmu opartego na przekonaniu, że jednostka jest w stanie osiągnąć wszystko to, co zaplanuje. Nie ograniczają jej w tym tak jak dawniej nakazy kulturowe. Także względy ekonomiczne nie zamykają dostępu do wiedzy w takim stopniu jak kiedyś. Poza tym przekaz współczesności, oparty na indywidualistycznej kulturze amerykańskiej, brzmi – każdy może osiągnąć to, co chce.

Wiedza i marzenia

Kiedy już uwierzymy we własne możliwości, to pora przystąpić do ich realizacji. Okazuje się, że wiedza jest ważna, że sprzyja marzeniom. Na przykład o pracy będącej zarazem pasją. Jak pogodzić przyjemne z pożytecznym? Wystarczy robić to, co nas naprawdę interesuje i stawać się w tym coraz lepszym.

Wiedza i konkrety

Świetną metodą na zdobywanie lub pogłębianie wiedzy z danej dyscypliny są kursy online. Wygodne, nowoczesne, rzetelne, przejrzyste, spójne. Czyli takie, jakie proponuje nam CG Wisdom. Znajdziemy tutaj m.in. kursy programowania: C++, Android czy Python od podstaw cieszący się dużym zainteresowaniem. Na cgwisdom.pl odkryjemy także cały szereg kursów o artystycznym charakterze, związanych z nowoczesnymi programami jak Digital Painting, Artlantis, After Effects, Photoshop, Blender, Substance Painter.

Wiedza i działanie

Mając do dyspozycji nowoczesne narzędzia pracy, możemy realizować najśmielsze wizje. Wiedza zamienia się w konkretne działania. Wreszcie udaje się spełnić projekty wyobraźni, nadając wyobrażeniom realne kształty. W ten sposób jesteśmy w stanie wcielić indywidualistyczne koncepcje w życie.

Wiedza i dzieła

Tak powstają zachwycające wizualizacje wnętrz, designerskie i nieszablonowe. Tworzą się obrazy cyfrowe i awangardowe projekty urządzeń codziennego użytku. Komponują się niezwykłe animacje wykorzystywane w reklamie. Powstają dzieła, których sami do końca nie potrafimy przewidzieć.

Previous ArticleNext Article