Ciekawe

W poszukiwaniu wypoczynku i spokoju…

Coraz więcej uwagi przykładamy do tego, jak wygląda nasz odpoczynek. Polacy są świadomi tego, jak ważny jest relaks i odstresowanie się.
Pragnąc skutecznie odpocząć od domowych obowiązków, pracy czy szkoły powinniśmy planować wakacje w miejscach, które zapewnią nam spokój i wiele atrakcji. Bez wątpienia polskie góry są takim właśnie regionem! Pieniny, Bieszczady, Beskidy, Tatry… wybór jest olbrzymi.

Piękne Podhale – sprawdź, co ma do zaoferowania!

Tatry to najwyższe i najbardziej majestatyczne góry w naszym kraju. Wspaniałe szczyty widać z odległości nawet stu kilometrów! Pociągają one miłośników pieszych wędrówek górskich, ale też osoby, które pragną odpoczywać w pięknych okolicznościach przyrody. Bogata baza noclegowa w tych okolicach czeka na turystów i oferuje wspaniałe atrakcje. Jakie miasto wybrać? Bukowina Tatrzańska wydaje się być najlepszym wyborem dla osób szukających równowagi pomiędzy aktywnym wypoczynkiem, a możliwością zapoznania się z lokalnym folklorem. Bukowina to także doskonała baza wypadowa, kiedy zapragniemy zwiedzić Zakopane. Dojazd trwa niecałą godzinę, dzięki czemu będziemy mieli cały dzień na zwiedzanie Krupówek, Nosala, wjazd kolejką na Kasprowy Wierch i wiele innych.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegowej – tani pensjonat Bukowina Tatrzańska.

Previous ArticleNext Article