Turystyka

W poszukiwaniu spokoju – górskie pasma

W Polsce nie brakuje wspaniałych pasm górskich, które stanowią ukojenie dla wielu z nas. Maszerowanie górskimi szlakami pozwala na odpoczynek psychiczny, dotlenienie organizmu, oglądanie wspaniałych widoków. Warto zastanowić się, czy taki wypoczynek nie okaże się dla nas najlepszy. Bez wątpienia to tatry cieszą się największym zainteresowaniem Polaków – zachęca bogata infrastruktura i wiele atrakcji!
Tatry kojarzone są przede wszystkim z Zakopanem – to tu ściągają największe rzesze turystów. To właśnie tutaj znajduje się największa w Polsce skocznia narciarska, to tutaj turyści mogą wjechać kolejką na Kasprowy Wierch. Z Zakopanego prowadzą również najpopularniejsze szlaki piesze dla osób ceniących trekking. Zakopane oferuje również możliwość skorzystania z licznych restauracji i kawiarni, których większość usytuowana jest na gwarnych Krupówkach. Co jeśli jednak pragniemy nieco ciszy i spokoju?

A może Bukowina?

Zakopane jest miastem głośnym i gwarnym – osoby ceniące ciszę nie będą czuły się tu dobrze. Dobrym rozwiązaniem jest znalezienie noclegów poza miastem, najlepiej w jednym z okolicznych miasteczek. Doskonale nadaje się do tego Bukowina Tatrzańska – posiada doskonałą infrastrukturę, liczne stoki narciarskie i interesujące karczmy. Jeśli szukasz noclegu w dobrej cenie sprawdź najlepszą ofertę – noclegi przy stoku bukowina tatrzańska.

Previous ArticleNext Article