Turystyka

Timac Agro w Ossie rozdało samochody!

„Wielka Majówka” to jedno z najważniejszych wydarzeń związanych z szeroko rozumianą branżą rolniczą i sadowniczą. W tym roku, event zorganizowany w Hotelu Ossa Congress and Spa przez firmę Timac Agro, zgromadził ponad 400 klientów oraz wielu przedstawicieli mediów zajmujących się tematem.
To doskonale znane w branży wydarzenie to przede wszystkim szereg prezentacji poświęconych kwestii nawożenia upraw, prowadzonych przez znakomitych specjalistów branży. Spotkanie uroczyście otwarła Prezes Zarządu firmy Timac Agro, zajmującej się sprzedażą nawozów do rolnictwa. Agata Stolarska w swoim wystąpieniu przedstawiła nie tylko samą firmę, ale także grupę Roullier, do której ta należy oraz zgromadzonych gości zachęciła do aktywnego udziału w „Majówce”.
Ważnym elementem wydarzenia była także loteria dla klientów firmy Timac Agro, która została rozstrzygnięta w trakcie spotkania. Aby wziąć w niej udział, należało dokonać zakupu odpowiedniej ilości nawozu sprzedawanego przez organizatora. Zwycięzcy mogli liczyć na niezwykle atrakcyjne nagrody w postaci nowych samochodów! Główna nagroda, czyli pick-up Nissan Navara, trafiła do Łukasza Zabłockiego, dwie Skody Fabia zaś przekazano Witoldowi Horotko oraz Pawłowi Szóstakowi.
„Wielka Majówka” została zorganizowana w jednym z najbardziej znanych polskich centrów kongresowych – Hotelu Ossa Congress & Spa. Obiekt ten mieści się w okolicy Rawy Mazowieckiej – we wsi której zawdzięcza swoje imię – około godziny drogi samochodem od Warszawy oraz Łodzi. Ta dogodna lokalizacja sprawia, iż hotel jest częstym wyborem firm poszukujących idealnego miejsca na konferencje, spotkania biznesowe, kongresy czy szkolenia. Gwarantuje ono bowiem nie tylko fantastyczne zaplecze w postaci kilkudziesięciu sal, dostosowanych do potrzeb gości, wysokiej jakości usług, a także powierzchnię rekreacyjną, która pozwala na organizację imprez plenerowych oraz integracyjnych.

Previous ArticleNext Article