Ciekawe

Sala na wesele w Warszawie – trudno znaleźć idealną?

Przygotowanie do wesela to często kwestia wielu tygodni, jak nie miesięcy. Warto więc wiedzieć, jakie są nasze potrzeby, by wybrać najlepszą salę na wesele w Warszawie. Żadna sala nie będzie odpowiednia dla wszystkich – kluczem do sukcesu jest określenie potrzeb i kryteriów, wedle których dana sala ma być oceniana.

 

Czym się powinna wyróżniać idealna sala na wesele w Warszawie?

 

Idealna sala na wesele w Warszawie powinna spełniać wszystkie nasze kryteria. W pierwszej kolejności musimy określić, jak liczni goście weselni przybędą na wesele. Nie ma gorszej sytuacji niż wybór lokalu, który będzie za mały dla zaproszonych gości. Trzeba jednak ocenić, czy odległość danego lokalu od miejsca ceremonii ślubnej nie będzie za duża. W przypadku Warszawy trzeba uwzględniać między innymi natężenie ruchu ulicznego, by móc w miarę sprawnie dotrzeć z miejsca ceremonii do miejsca wesela. Warto się zorientować, czy preferowana przez nas sala na wesele w Warszawie ma także odpowiednie zaplecze gastronomiczne, by móc opracowywać posiłki na miejscu.

Tak samo ważna jest kwestia parkingu – musi być on na tyle duży, by pomieścić pojazdy wszystkich gości, którzy przybędą na wesele.  Udało się zapewne ograniczyć liczbę sal. Teraz trzeba sprawdzić przestrzeń do zabawy, czy jest ona dostatecznie duża, czy jest odpowiednio przygotowane miejsce dla zespołu muzycznego bądź dj-a, jak również czy są odpowiednie warunku akustyczne, by móc się dobrze bawić. Lokale, w których sala do zabawy przybiera postać wielokąta, z wieloma załamaniami, może w negatywny sposób wpływać na akustykę, co sprawi, iż ciężko będzie się bawić przy muzyce, której nie będzie można odpowiednio usłyszeć.

Previous ArticleNext Article