Ciekawe

Różnorodne skrzynki na piwo Schoeller Allibert

Wysokiej jakości skrzynki na butelki i skrzynki na piwo Schoeller Allibert wyróżnia jakość wykonania. Oto najważniejsze z nich.

Skrzyneczka na piwo Schoeller Allibert

Typowa skrzyneczka tej firmy przeznaczona jest na piwo oraz na napoje bezalkoholowe. Wyróżnia je standard wykonania, przez co uznaje się je za wysokiej jakości produkty. Na co dzień dają możliwość zadbania o bezpieczeństwo podczas transportu. To ważna kwestia w tego typu branży. W Schoeller Allibert stosowane są innowacyjne rozwiązania, które odzwierciedlają oczekiwania i potrzeby klientów. Pozwala na to wieloletnie doświadczenie i znajomość branży. W ten sposób powstała innowacyjna gama produktów, które stanowią odpowiedź na konieczność połączenia nowoczesnych rozwiązań z wysokim wykonaniem i standardem.

Skrzyneczka na piwo LEFFE

Jest to skrzyneczka Schoeller Allibert przeznaczona na kartonowe multipaki o różnorodnej wielkości. Daje to szerokie możliwości w zakresie bezpiecznego transportu. Oferta daje możliwość dopasowania skrzynek na 24 butelki o pojemności 0,33 litra w 2, 3, 4, 6, 8 i 12 multipakach butelek. Można także zmieniać wielkość ładunku z uwagi na podwójne dno, co jest znaczną wygodą. Z innych, ważnych kwestii, istotne jest także ruchoma wkładka na dwóch sprężynach ze stali nierdzewnej. Po wyjęciu ostatniego ostatniego opakowania dno unosi się i zostaje umieszczone w połowie wysokość skrzynki na butelki. Daje to możliwość wkładania tam pustych butelek.

Skrzynki BECK´S

To jedne z unikalnych produktów, które wyróżnia specjalny element. Jest to etykieta IML (ang. in-mould-label – etykieta wtopione w skrzynkę), co daje możliwość na osiągnięcie wysokiej jakości realistycznego obrazu. Na tle innych produktów skrzynka cechuje się ponadto miękkim uchwytem, co odróżnia ją znacząco na tle innych skrzyneczek.

Unikalna skrzyneczka RADEBERGER 2 K

To innowacyjny i unikalny produkt, uważany za tzw. białego kruka. W branży jest wysoko ceniona i wyróżnia ją zewnętrzna część pomalowana na czarno oraz kolor czerwony od wewnątrz. To znak, który wyróżnia ją na tle innych. Skrzynka jest wysoce efektywna i elegancka. Na tle innych produktów rzuca się w oczy i stanowi markowy produkt, po który sięgają klienci chcący znacząco odróżnić się na tle konkurencji. To okazja do pokazania wysokiego standardu i prezentacji swojej luksusowej marki.

Previous ArticleNext Article