Ciekawe

Nowoczesne kształcenie poprzez platformy e-learningowe

Współcześnie wiele mówi się o konieczności podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych – uczęszczamy na szkolenia i kursy nie po to, aby walczyć o awans, a częściej po to, aby zachować dotychczasowe stanowisko pracy. Do niedawna jedynymi formami dokształcania było korzystanie z placówek kształcenia ustawicznego czy też wewnętrznych szkoleń, organizowanych przez pracodawców. Na szczęście i to się zmieniło – wszystko za sprawą nowoczesnych platform e-learningowych. Co oferują?
Platformy e-learningowe dostępne są w sieci – są to profesjonalne serwisy dedykowane zarówno osobom zainteresowanym poznawaniem nowych technologii, jak i specjalistom, którzy chcą podnosić swoje umiejętności zawodowe. Na platformach znajdziemy przede wszystkim materiały wideo, poświęcone najczęściej nowoczesnym programom komputerowym. Dotyczą one projektowania graficznego, tworzenia gier komputerowych, obróbki zdjęć, urządzania wnętrz, projektowania przestrzennego. Materiały wideo dotyczące konkretnych programów dostępne są na różnych poziomach trudności, a dodatkowo w języku polskim.

Jak kupować interesujące nas materiały?

Konieczne jest przede wszystkim zarejestrowanie się jako użytkownicy – w tym celu wypełniamy formularz i czekamy na linka zwrotnego. Wraz z aktywacją konta możemy rozpocząć dodawanie do wirtualnego koszyka interesujące nas materiały wideo. Po zakończeniu zakupów uiszczamy kwotę poprzez przelew internetowy. W momencie zaksięgowania wpłaty materiały są na stałe przypisywane do naszego konta i możemy korzystać z nich bez ograniczeń czasowych. Topowe serwisy umożliwiają też ściągnięcie zakupionych materiałów na komputer stacjonarny!
Wielką zaletą platform jest fakt, że możemy z nich korzystać z dowolnego miejsca na świecie – konieczne jest jedynie posiadanie komputera z dostępem do internetu. Wśród najczęściej wybieranych kursów wymienia się kurs Digital Painting, kursy Revit, kurs Archicad i Autocad.

Previous ArticleNext Article