Ciekawe

Narkotest

Obecnie na rynku występuje cała gama nielegalnych substancji psychoaktywnych. Niestety dostęp do nich staje się coraz łatwiejszy. Wiek nastoletni, bardzo często staje się okresem eksperymentowania z różnego rodzaju używkami. Czasem są to tylko papierosy lub alkohol, lecz coraz częściej są to również twarde narkotyki, takie jak: kokaina, amfetamina, metaamfetamina, morfina lub heroina.

Test Narkotykowy

Narkotest umożliwia przeprowadzenie badania na obecność narkotyku w próbce śliny, można go przeprowadzić w domowych warunkach.
Narkotest Drug Multi służy do wykrywania amfetaminy, metaamfetaminy, opiatów, kokainy, marihuany oraz metabolitów w ślinie. Przeprowadzenie testu dostarcza jedynie wstępnego wyniku analitycznego. By otrzymać wyniki, które są potwierdzone analitycznie, należy przeprowadzić bardziej specyficzną metodę chemiczną. Metodami takimi mogą być: chromatografia gazowa/spektrometria mas lub chromatografia gazowa z tandemowym spektrometrem mas.
Test narkotykowy określający Obecność narkotyku w próbce śliny, jest niezwykle przydatny, w przypadku podejrzenia, że dziecko lub partner może zażywać substancje psychoaktywne. Wynik pojawia się już w ciągu kilku minut i pozwala określić czy jest on pozytywny czy negatywny. Dodatkowo pozwala również określić rodzaj wykrytego narkotyku.
Ze względu na biologiczną specyfikę śliny, najlepiej jeśli test przeprowadzony zostanie w ciągu 6 do 12 godzin od zażycia narkotyku. Różne substancje mogą się bowiem utrzymywać w jamie ustnej w innych przedziałach czasowych. Niektóre 12 a inne 48 godzin. Narkotest Drug Multi jest prostym i bezpiecznym narkotestem i pozwoli na przeprowadzenie badania w domowych warunkach, w przypadku kiedy istnieje podejrzenie zażycia narkotyków.
Należy pamiętać o tym, że człowiek w zależności od swoich predyspozycji oraz ilości zażytego narkotyku, może zachowywać się w różny sposób. Dlatego właśnie najlepszym sposobem na sprawdzenie, czy znajduje się on pod wpływem narkotyków, jest przeprowadzenie testu. Wykonanie badania jest bowiem bardzo proste a wynik można otrzymać już w ciągu kilku minut. Poza tym wynik testu jest wiarygodny aż w 99%, ponieważ substancje chemiczne zawarte w ślinie ulegają szybkiemu rozkładowi.
Problem obecności narkotyków w codziennym życiu nie jest już tematem tabu i może dotknąć zarówno nasze dzieci, współmałżonków, czy członków rodziny. Warto bowiem mieć możliwość kontroli, czy ktoś z bliskich nie wymaga naszej pomocy.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/kasowanie-punktow-karnych/ zobacz wiecej https://eltying.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-twoje-ulubione-miejsce-przez-caly-rok/