Ciekawe

Modne wózki dziecięce – co w trawie piszczy?

Jednym z najważniejszych elementów dziecięcej wyprawki jest wózek. Producenci sprzętu i akcesoriów dla najmłodszych oferują ogrom różnorodnych modeli różniących się designem, funkcjami i budową. Jakie wózki cieszą się największą popularnością wśród rodziców małych dzieci? Sprawdź nasze propozycje i znajdź model spełniający potrzeby Twoje i Twojego maluszka.

Spacerówki do zadań specjalnych

Niestabilne wózki spacerowe na niewielkich, plastikowych kółkach są już przeszłością. Teraz popularne są spacerówki osadzone na pompowanych kołach o większej średnicy. Funkcjonalne rozwiązanie zapewnia doskonałą amortyzację i stabilność na każdym podłożu, nawet nierównym i kamienistym. Tego typu wózki szczególnie przypadną do gustu rodzicom lubiącym spędzać z dzieckiem czas na łonie natury.

Wózek do biegania? Dlaczego nie!

Aktywni rodzice z powodzeniem mogą łączyć pasję z rodzicielstwem. Odpowiedzią na potrzeby miłośników sportu są wózki przystosowane do prowadzenia ich w biegu. Niebanalne modele wyposażone są w trzy duże, cienkie koła. Ergonomiczny kształt i doskonałe wyważenie umożliwiają wygodny, swobodny bieg z uchwytem wózka w rękach.

Wszystko w jednym, czyli wózki wielofunkcyjne

Znaczna część rodziców przygotowujących się do powitania na świat dziecka rezygnuje z inwestycji w gondolę i nosidełko, a następnie spacerówkę. Zamiast trzech produktów, kupują jeden  wózek 3w1. Nowoczesny sprzęt łączy w sobie funkcje trzech różnych produktów. Aby przestronną, wygodną dla niemowlaka gondolę przekształcić na spacerówkę, wystarczy jedynie wypiąć nakładkę ze stelaża i zamontować inną. Tego typu wózek może służyć dziecku od momentu narodzin do mniej więcej trzeciego roku życia.

Previous ArticleNext Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *