Ciekawe

Modne wózki dziecięce – co w trawie piszczy?

Jednym z najważniejszych elementów dziecięcej wyprawki jest wózek. Producenci sprzętu i akcesoriów dla najmłodszych oferują ogrom różnorodnych modeli różniących się designem, funkcjami i budową. Jakie wózki cieszą się największą popularnością wśród rodziców małych dzieci? Sprawdź nasze propozycje i znajdź model spełniający potrzeby Twoje i Twojego maluszka.

Spacerówki do zadań specjalnych

Niestabilne wózki spacerowe na niewielkich, plastikowych kółkach są już przeszłością. Teraz popularne są spacerówki osadzone na pompowanych kołach o większej średnicy. Funkcjonalne rozwiązanie zapewnia doskonałą amortyzację i stabilność na każdym podłożu, nawet nierównym i kamienistym. Tego typu wózki szczególnie przypadną do gustu rodzicom lubiącym spędzać z dzieckiem czas na łonie natury.

Wózek do biegania? Dlaczego nie!

Aktywni rodzice z powodzeniem mogą łączyć pasję z rodzicielstwem. Odpowiedzią na potrzeby miłośników sportu są wózki przystosowane do prowadzenia ich w biegu. Niebanalne modele wyposażone są w trzy duże, cienkie koła. Ergonomiczny kształt i doskonałe wyważenie umożliwiają wygodny, swobodny bieg z uchwytem wózka w rękach.

Wszystko w jednym, czyli wózki wielofunkcyjne

Znaczna część rodziców przygotowujących się do powitania na świat dziecka rezygnuje z inwestycji w gondolę i nosidełko, a następnie spacerówkę. Zamiast trzech produktów, kupują jeden  wózek 3w1. Nowoczesny sprzęt łączy w sobie funkcje trzech różnych produktów. Aby przestronną, wygodną dla niemowlaka gondolę przekształcić na spacerówkę, wystarczy jedynie wypiąć nakładkę ze stelaża i zamontować inną. Tego typu wózek może służyć dziecku od momentu narodzin do mniej więcej trzeciego roku życia.

Previous ArticleNext Article
zobacz wiecje https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/ https://beesafe.pl/porady/umowa-kupna-sprzedazy-ciagnika/