Dom i Wnętrze

Meble w kolorach tęczy

Wszystkie kolory tęczy w jednym wnętrzu? Takie zestawienie może być ryzykowne, przeznaczone chyba dla tych, którzy faktycznie mają wyczucie barwy i kompozycji. Można jednak z tej bogatej palety, którą prezentuje tęcza wybrać jeden kolor, który ożywi stonowane wnętrze. Niewątpliwie bowiem nadszedł czas na kolor. Także w stylizacjach wnętrzarskich. Meblując i dekorując pomieszczenia, można pobawić się trochę w malarza. Pusta przestrzeń będzie jak czyste płótno, które czeka na barwne impresje.

Niebieski lub granatowy

Kolor niebieski pięknie zaprezentują krzesła do salonu lub narożniki. Jak Marello – z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Zjawiskowy mebel od notodo w niebieskim kolorze. Szeroka otomana (ok. 120 cm), szerokie siedzisko i wyprofilowane oparcia sprawiają, że jest on nad wyraz komfortowy. Idealny do siedzenia i leżenia. Jakby stworzony do nieformalnych spotkań z najbliższymi.

Pomarańczowy

Kolorowe krzesła do jadalni czy do sypialni? Dlaczego nie, ta barwa ma w sobie pozytywną energię. Świadczy o tym pomarańczowy fotel Twist, który znajdziemy w notodo. Przedmiot niebanalny i stylowy. Ożywiający wnętrze kolorem tak, aż chce się tańczyć, na przykład twista.

Czerwony

Piękny fotel Eduardo to przykład elegancji wynikającej z uproszczenia formy na rzecz koloru. Czerwień to barwa, która rzuca się w oczy i ogrzewa. Eduardo wspaniale udekoruje klasyczną jak i nowoczesną jadalnię.

Żółty

Sofa Funny Happy Barok – notodo nawiązuje do słonecznej kolorystyki. Proponuje w ten sposób radosną sofę w żółtym kolorze. Idealna do każdego domowego zakątka jak i do postawienia w centralnym miejscu.

Fioletowy

Głęboki fiolet do wnętrz wprowadzi sofa Lux Happy Barok. Tapicerowana miękkim welurem lub pluszem de luxe, z pikowanym oparciem. Dostojna i wytworna, co podkreśla sam kolor.

Previous ArticleNext Article
zobacz wiecje https://beesafe.pl/porady/mandat-za-jazde-buspasem/ https://hanza.edu.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-mala-inwestycja-wielkie-mozliwosci/