Dom i Wnętrze

Meble ogrodowe technorattan – piękno na wyciągnięcie ręki

 

Nowoczesne wzornictwo oraz wysoka trwałość – tak w skrócie możemy opisać meble ogrodowe technorattan, które są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych. Wygodne meble technorattanowe możemy wykorzystać zarówno na balkonach, na tarasach, jak i w ogrodach czy na werandach. Dzięki rozbudowanym kolekcjom znajdziemy bez trudu to, czego potrzebujemy.

Funkcjonalne meble ogrodowe technorattan

Jak wykorzystać meble ogrodowe technorattan w naszej przestrzeni przydomowej? Jest kilka opcji – podstawą jest wybranie konkretnego kompletu. Projektanci proponują nam komplety wypoczynkowe, składające się najczęściej z sof narożnych, jak również komplety kawowe, w skład których wchodzą 2-3 wygodne fotele oraz stolik kawowy. Jeśli cenimy biesiadowanie w ogrodzie najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie stołu jadalnianego i sześciu wygodnych krzeseł czy foteli. Możliwości jest wiele! Projektanci proponują nam meble tworzone w różnych stylach – meble ogrodowe technorattan doskonale wpiszą się w trend skandynawski, jak również w stylistykę nowoczesną, loftową czy rustykalną.

Jak skonstruowane są meble ogrodowe technorattan?

Konstrukcja mebli technorattanowych opiera się na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Takie rozwiązanie ma wiele zalet – niska waga konstrukcji wpływa na finalną wagę mebla, a samo aluminium jest zabezpieczone przed działaniem wilgoci i korozją. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa – to materiał syntetyczny, wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne, jak również na wnikanie brudu, działanie wilgoci czy ścieranie. Meble technorattanowe zabezpieczono również przed działaniem promieniowani UV – nawet po wielu latach użytkowania nie stracą one swojego koloru. Na tarasie czy w ogrodzie meble możemy uzupełnić poprzez dodanie poduszek, siedzisk czy pledów.

 

Previous ArticleNext Article
deo.pl Industrialny metalowy hoker stołek barowy z oparciem onraby.com