Dom i Wnętrze

Meble do SPA – jak zapewnić gościom hotelowym komfort?

Hotelowe SPA jest chętnie odwiedzane przez zameldowanych w hotelu gości. Taka strefa pozwoli nie tylko oczyścić umysł, ale również odetchnąć po trudach podróży czy też po długim dniu w pracy. Hotelowe SPA może składać się z licznych saun, jacuzzi, groty solnej, strefy odpoczynku, basenu. Właściciele hotelu, decydując się a stworzenie strefy SPA powinni pamiętać o tym, jak istotne będą odpowiednie meble wypoczynkowe w takim miejscu.

Meble w strefie SPA

Strefy SPA to pomieszczenia wilgotne, nieco przyciemnione. Bardzo ważne jest, aby wykorzystane przy basenach czy saunach meble były odpowiednio zabezpieczone przede wszystkim przed działaniem wody i wilgoci. Wśród licznych propozycji producentów najciekawsze wydają się być meble do SPAwykonane z technorattanu. Tworzywo to jest doskonale znane polskim posiadaczom tarasów czy ogrodów – meble technorattanowe są cenione przez użytkowników przede wszystkim z powodu ich wysokiej odporności na uszkodzenia oraz wspaniałego wyglądu. Czy technorattan sprawdzi się w SPA?

Poznaj technorattan z bliska!

Meble technorattanowe uznawane są za jedne z najbardziej uniwersalnych: sprawdzają się w ogrodach, na tarasach czy balkonach, blisko basenów, w ogrodach restauracyjnych. Struktura technorattanu jest nieporowata. Oznacza to, że nie chłonie ona brudu czy wilgoci. Stelaże mebli technorattanowych tworzone są z lekkich elementów aluminiowych malowanych proszkowo. Ta technologia pozwoliła na zmniejszenie ryzyka powstawania ognisk rdzy na powierzchni stelaża. Lekkie aluminium pozytywnie wpływa na finalną wagę mebla.

Jakie meble technorattanowe do SPA wybrać?

Aby zapewnić pełen komfort użytkownikom SPA przede wszystkim warto postawić na technorattanowe leżanki wyposażone w dodatkowe materace czy poduszki. Na leżankach będzie można się wygodnie położyć i zrelaksować w miłej atmosferze.

Previous ArticleNext Article