Ciekawe

Kolorowe sny

 

Dzieci lubią spać w przyjemnym otoczeniu i mieć kolorowe sny. Marzeniem wielu milusińskich jest spać w towarzystwie sobie znanych i lubianych. Kimże więc dla nich są: myszka Miki, świnka Peppa czy Kubuś Puchatek? Właśnie ulubionymi postaciami z bajek, które powinny znaleźć się koniecznie na pościeli dziecięcej.

Komplety pościeli dziecięcej

Oferowane na rynku komplety pościeli dla dzieci są różne, ale zawsze wyprodukowane z jak najlepszych materiałów i w jak najlepszych wzorach.Rozmiary pościeli też są różne od najmniejszych po pościel dla dzieci 140×200. Wszystkie komplety są atestowane i mają jak najlepszą gwarancję używalności. Zarówno pościel dziecięca 140×200 jak i pościel dziecięca 60×120 czy 100×135 to podstawowe rozmiary w kategorii dziecięcej i dla nastolatków. Komplety pościeli dla dzieci mają bardzo mocno nasycone barwy lub występują w delikatnych, pastelowych kolorach. Dziecko w miękkiej, kolorowej i przyjaznej pościeli ma się czuć dobrze a jego sny mają być kolorowe i miłe.

Zalecenia

Pościel bawełniana, wykonana dla dzieci ma specjalne zalecenia, jeśli chodzi o pranie i prasowanie. Zaleca się przed praniem wywrócić poszewki na lewą stronę, prać w temperaturze 40 stopni, suszyć mechanicznie i prasować w maksymalnej temperaturze niskiej płyty. Uważa się, że ze względu na kolorystykę, piorąc i susząc odpowiednio pościel dziecięcą, nie wyblaknie ona i nie straci swojego uroku.Pościel dziecięca 140×200 i ta o mniejszych rozmiarach jest wolna od wszelkiego rodzaju substancji szkodliwych dla skóry człowieka i dziecka.

Kolorowe sny w kolorowej pościeli

Każdy chce śnić kolorowe sny, w miękkiej i przyjemnej pościeli jest to możliwe. Spanie w towarzystwie swojego idola czy bajkowego przyjaciela daje miłe wieczorne i nocne obcowanie z bajkami i światem marzeń. Pościel dla dzieci 140×200 to także pościel pełna postaci, z którymi dziecko pragnie być. Ogromne nasycenie kolorów lub pościel w stonowanych pastelach mogą sprawić, że sny będą przyjemne i kolorowe i zainspirują do przeżywania nocnych przygód.

Tylko bawełna

Uważa się, że komplety dziecięce powinny być szyte tylko z bawełny. Tkanina ta jest przewiewna i daje bardzo miłe odczucie. Czasami pościel jest satynowa, flanelowa, z kory ale zawsze jest to rodzaj przewiewnej i miłej w dotyku bawełny.

Najwyższa jakość bawełnianej pościeli daje najwyższej jakości sny.

Pościel dziecięca musi sprawić, że dziecko w każdym wieku, będzie czuć się w niej najlepiej podczas wieczornego i nocnego wypoczynku. Piękna kolorystyka i przyjemny materiał to najważniejsza rzecz w produkcji kompletów pościeli dla dzieci.

Previous ArticleNext Article