Ciekawe

Jakie metody wróżenia oferuje profesjonalna wróżbitka?

Pomocy u wróżki szukamy zazwyczaj w przypadku kłopotów osobistych, problemów w pracy, problemów w związku. Nierzadko powodem wizyty u specjalisty od wróżenia jest również choroba osób bliskich. Najczęściej wróżek szukamy poprzez sieć – znajdujemy je na portalach ezoterycznych, ale również jako osoby prowadzące własną działalność. Najczęściej skontaktować można się z nimi telefonicznie. Numery telefonów znajdziemy na stronach w widocznym miejscu. Jakie metody stosują wróżki?

Wróżenie przez telefon

Wróżby na telefon to najczęściej wróżenie z kart – metoda ta wykorzystuje legendarne karty tarota, znane od wieków. Doświadczona wróżka potrafi odczytać znaki dawane przez karty i poprawnie interpretować ich położenie względem siebie. Podczas wróżenia specjalistka może zadać dodatkowe pytania dotyczące naszego życia, przeżyć. Tarot nie jest jednak jedyną metodą wróżenia – wróżki chętnie korzystają również z układu planet, numerologii, daty urodzenia.
Jak przygotować się do rozmowy z wróżką? Z pewnością warto wyciszyć się przed rozmową – przed telefonem dajmy sobie 15-20 minut na to, aby odpocząć i oczyścić nasz umysł. Pozwoli nam to lepiej przyjrzeć się naszej sytuacji. Podczas samej rozmowy możemy zadawać dodatkowe pytania.

Previous ArticleNext Article
https://aavamobile.pl/klucz-do-eleganckiego-wnetrza-ekskluzywne-meble-loftowe/ zobacz wiecje cznauroda.pl