Dom i Wnętrze

Jak urządzić taras? Technorattan w roli głównej

Wbrew pozorom, wybór mebli do ogrodu nie jest łatwym zadaniem. Wyposażenie outdoorowe powinno harmonijnie współgrać ze stylem domu, a jednocześnie skutecznie opierać się działaniu czynników zewnętrznych, które mogą naruszyć strukturę mebli. Jak urządzić taras, który będzie funkcjonalny, a jednocześnie modny i atrakcyjny pod kątem wizualnym? Sprawdź!

Podpowiadamy, jak urządzić taras zgodnie z trendami

Wszystkim tym, którzy zastanawiają się, jak urządzić taras, podpowiadamy – postaw na technorattan! Popularne niegdyś komplety z drewna czy metalu coraz częściej ustępują w ogrodach miejsca meblom wyplatanym z technorattanu. I nic w tym dziwnego: zwarta, syntetyczna plecionka wykazuje ponadprzeciętną odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, woda, skrajne temperatury. Możesz zapomnieć o uciążliwej pielęgnacji i impregnacji kompletu. Jedyne, co musisz zrobić, aby meble prezentowały się nienagannie, to raz na jakiś czas przetrzeć je ściereczką nasączoną delikatnym płynem.
Oferta czołowych producentów wyposażenia outdoorowego jest niezwykle bogata. Wśród dostępnych modeli znajdziesz zarówno klasyczne komplety składające się ze stołów i krzeseł, jak i luksusowe narożniki, leżanki i designerskie huśtawki.

W trosce o środowisko naturalne

Meble z technorattanu przypadną do gustu nie tylko miłośnikom nowoczesnego wzornictwa, ale również osobom, dla których priorytetem jest dobro Matki Natury.  Syntetyczny rattan jest tworzywem ekologicznym – podczas jego produkcji nie wytwarzają się żadne związki toksyczne, jego okres eksploatacji wynosi nawet 20 lat, może być poddany recyklingowi.


 

Previous ArticleNext Article