Ciekawe

Galanteria skórzana – dobra na prezent i w codziennym użytkowaniu

Skóra jest materiałem ponadczasowym: od wieków ceniona jest za trwałość i wykorzystywana do tworzenia ubrań, przedmiotów codziennego użytku. Współcześnie skórę naturalną wykorzystuje się przede wszystkim do tworzenia eleganckiej konfekcji damskiej i męskiej. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się również dodatki: rękawiczki, kalendarze obite naturalną skórą, pudełka na okulary i torby czy torebki. Jakie są ich zalety?

Skóra – wytrzymała i elegancka

Odpowiednio spreparowana skóra jest odporna na ścieranie, uszkodzenia, wnikanie wilgoci. Kuśnierze dbają o to, aby oferowane produkty odznaczały się wysoką estetyką. Skóra może być farbowana, dzięki czemu możliwe jest tworzenie dodatków skórzanych w całej palecie barw. Skóry mogą być lakierowane lub też pozostawione w stanie naturalnym – matowym. Konkretne wykorzystanie danej skóry zależy przede wszystkim od przedmioty, do którego ma zostać wykorzystana.
Najczęściej kupowanymi elementami galanteryjnymi są bez wątpienia rękawiczki oraz torebki czy aktówki. Rękawiczki sprzedawane są zarówno dla pań, jak i panów. Skóra wykorzystywana na ten produkt jest delikatna, miękka, łatwo układa się i dopasowuje do dłoni. W przypadku teczek ważna jest odporność skóry na uszkodzenia i zabrudzenia.
Czytaj więcej na www.javro.pl.

Previous ArticleNext Article
live url https://dajplus.pl/ogrzewacz-tarasowy-nowa-era-komfortu-na-swiezym-powietrzu/ https://6krokow.pl/-jak-wybrac-najlepsze-ubezpieczenie-samochodu-przewodnik-krok-po-kroku/