Dom i Wnętrze

Dlaczego warto postawić na okna Internorm?

Czym wyróżnia się marka? Dowiedz się już teraz. Marka Internom Marka Internom stanowi numer jeden wśród europejskich producentów okien. Stworzyła już ponad 20 mln okien. Dodatkowo posiada bardzo długie, osiemdziesięcioletnie doświadczenie w branży. Producent cały czas jest nastawiony na nieustanny rozwój oraz inwestowanie w najnowsze technologie.

 

Wieloletnie doświadczenie

 

W Polsce firma jest obecna od 2004 roku. Dąży ona do stałego ulepszania wszystkich działów, od obsługi klienta po dystrybucje. Produkty sprzedawane przez markę są w pełni innowacyjne i najwyższe jakościowo. Posiada ona aż dziewięć certyfikowanych produktów dostosowanych do budownictwa pasywnego. Spełniają one podstawowe normy w zakresie efektywności energetycznej. Dowiedz się więcej na stronie internetowej firmy okna-internorm.pl.

 

Najwyższa jakość produktów

 

O najwyższej jakości oferowanych przez Internorm produktów świadczą zdobyte przez nią krajowe i międzynarodowe certyfikaty. Jest to gwarancją tego, że otrzymamy najlepszą możliwą usługę.

Oferta firmy dostępna jest na stronie okna-internorm.pl. Tam też znajdziemy wszystkie niezbędne informacje na temat marki. Firma spełniła m. in. wytyczne jakości stworzone przez Austriacką Platformę Fenster und Fensterfassaden.

Pozwala to na dokładne stwierdzenie wartości okien. Inne otrzymane przez Internorm certyfikaty to np.: Znak jakości RAL, Austriacki Znak Jakości, TUV, Certyfikat Minergie, Oznaczenie CE oraz Instytut techniki okiennej Rosenheim. Pełnia bezpieczeństwa Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie w swoim domu, to koniecznie zainwestuj w okna Internorm.

 

Okna marki zostały bowiem wyposażone w najnowsze systemy zabezpieczeń, które gwarantują pełnię bezpieczeństwa we własnych czterech ścianach. Za zabezpieczenie okna odpowiada m. in. specjalne sklejenie szyby ze skrzydłem okna. Oprócz tego ochronę antywłamaniową zapewnia Przeszklenie l-tec. Dodatkową gwarancję bezpieczeństwa daje nam Ryglowanie l-tec, które znajduje się w każdym oknie PCV KF 500. Tego rodzaju techniki ryglowania nie znajdziemy u żadnego innego producenta.

 

Previous ArticleNext Article