Dom i Wnętrze

Czy biel to dobry wybór podczas aranżacji?

Kolor biały jest jednym z najchętniej wybieranych do pomieszczeń w całym domu – do kuchni, sypialni, łazienek. Biel świetnie wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne aranżacje. Jak wykorzystać biel we wnętrzach? Czy warto ją łączyć z innymi kolorami?

Biel w kuchni – kuchnie nowoczesne i prowansalskie

Biel to podstawa dla wielu ciekawych projektów kuchni w mieszkaniach i w domach jednorodzinnych. Może ona być wykorzystywana samodzielnie (np. w kuchniach nowoczesnych) lub łączona, dzięki czemu kuchnia zyska wygląd retro. Oryginalnym połączeniem może być biel i kolor mięty i pistacji – tak zaaranżowana kuchnia z pewnością zwróci uwagę, sprawi, że codzienne przygotowywanie posiłków będzie znacznie przyjemniejsze. Jasne kolory w kuchni nadadzą przestrzeni elegancji i oryginalności.

Nowoczesna, biała łazienka

Również w łazienkach króluje biel. Warto wiedzieć, że sprawdza się ona świetnie szczególnie w mniejszych pomieszczeniach. Biel odbija światło, dzięki czemu mniejsze pomieszczenia wydają się optycznie większe i przestronniejsze. Dodatkowo warto też postawić na lustra, które wzmocnią ten efekt. Szukając inspiracji na ciekawą łazienkę w bieli, warto postawić na styl retro. Czarnobiała posadzka połączona ze stylizowaną armaturą z pewnością sprawią, że pomieszczenie to nabierze niebanalnego charakteru.

Biel w pokojach dzieci i nastolatków

Meble białe dla dziewczynki to bez wątpienia jedne z najchętniej wybieranych kolekcji meblowych. Białe meble z powodzeniem można łączyć z pastelowymi dodatkami, ale też dekorami imitującymi naturalne drewno. Biel może być w tym wypadku wpisana w aranżację nowoczesną czy klasyczną. Białe meble sprawią, że przestrzeń stanie się znacznie przyjemniejsza dla oczu.

 

 

Previous ArticleNext Article
zobacz wiecej https://emtec-group.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoj-sprzymierzeniec-w-chlodne-dni/ https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/