Zdrowie i Uroda

Outsourcing przychodni – skuteczne rozwiązanie na kolejki do specjalisty

Zależy Ci na zdrowiu swoich pracowników? Skorzystaj z usług outsourcingu przychodni. To szybki dostęp do lekarza i skuteczny sposób na ominięcie kolejek, który przełoży się na obopólne korzyści. Co jeszcze trzeba wiedzieć o firmowej przychodni?

Przychodnia przyzakładowa – co to oznacza dla firm?

Oszczędność czasu.
        Badania organizowane są tak, aby do minimum ograniczyć nieobecność pracownika na stanowisku pracy. Większość pacjentów obsługiwana jest w ciągu 1 dnia. Zależnie od firmy świadczącej usługi, badania odbywają się albo w placówce przychodni, albo na terenie zakładu pracy. Oczywiście każdy lekarz lub pielęgniarka wykonująca dany zabieg jest wyposażona w niezbędny sprzęt medyczny.
Zdrowsi pracownicy.
W przypadku zaobserwowania niepokojących symptomów przez lekarza medycyny pracy , pracownik firmy zostanie niezwłocznie skierowany do specjalisty, w celu dalszej, bardziej szczegółowej diagnozy i rozpoczęcia ewentualnego procesu leczenia.
Na bieżąco z Kodeksem Pracy.     
Korzystanie  z usług outsourcingu przychodni wiąże się z „byciem na bieżąco” w temacie wszelkich zmian w regulacjach prawnych Kodeksu Pracy. Każdy Pracodawca współpracujący z firmą świadczącą taką usługę, powinien mieć gwarancję pomocy, w przypadku kontroli zakładu pracy oraz pełną i profesjonalną dokumentację medyczną.

Na co uważać, przy wyborze przychodni outsourcingowej?

Wybierając jakąkolwiek usługę outsourcingową,  przed przystąpieniem do umowy, należy poddać analizie sytuację swojej firmy. Tak samo jest w przypadku przychodni. Najważniejsza jest gwarancja jakości obsługi, natomiast warto jest przed podpisaniem umowy dokładnie przedyskutować z usługodawcą wszystkie najważniejsze kwestie. Cena nie powinna stanowić głównego kryterium. Najważniejsza jest analiza zakresu proponowanych usług. Wyższa cena może gwarantować ich szerszy zakres.

Jak wyglądają opłaty za przychodnię przyzakładową?

Firmowe przychodnie oferują różne rodzaje płatności, dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Dla przykładu centra medyczne Falck oferują 3 metody:
– abonament medyczny – czyli stała miesięczna kwota oraz nielimitowana liczba badań objętych umową.
– płatność tylko za wykonane badania – faktura będzie zawierać imienną listę przebadanych osób, zawierająca wykaz przeprowadzonych badań.
– kartę medycyny pracy – która łączy zalety obu powyższych rozwiązań – stały koszt, niezależny od liczby i zakresu wykonanych badań.
Dzięki takiemu zróżnicowaniu form płatności możesz wybrać tą, która będzie najwygodniejsza dla Twojej firmy.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/opinie/ https://beesafe.pl/porady/ucieczka-z-miejsca-kolizji/ zobacz wiecej