Ciekawe

Zwiedzanie Francji – co warto zobaczyć?

Francja to nie tylko piękny i zabytkowy Paryż – bez wątpienia jednak to właśnie miejsce, gdzie udaje się najwięcej turystów. Przyciąga ich piękny Luwr, wieża górująca nad całym miastem, oryginalne zabytki oraz niesamowity klimat, dzięki któremu miasto to nazywane jest również miastem zakochanych. Co warto zwiedzić poza Paryżem? Oto krótki poradnik!

Lazurowe wybrzeże, Alpy

Francja posiada wiele bogactw naturalnych, do których bez wątpienia w pierwszej kolejności zalicza się Morze Śródziemne oraz Alpy. To właśnie nad brzegiem morza położone są najbardziej znane kurorty, w których lubią bywać znani tego świata. My również możemy udać się do Cannes, Antibes czy Nicei, aby chociaż na chwilę poczuć się niczym właściciele drogich jachtów. Tu również znajdziemy liczne plaże, na których możemy opalać się i korzystać z bliskości wody.
Osoby aktywne z pewnością chętnie wybiorą się na górski trekking – francuskie Alpy to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku. Nie brak tu również urokliwych wiosek wśród gór, które kuszą spokojem i naturalnymi produktami dostępnymi od ręki.
We Francji zwiedzać możemy również liczne zamki, położone w Dolinie Loary. Posiadają one ciekawą historię, a ich zwiedzanie z pewnością dostarczy nam wiele wrażeń.
Znajdź najlepsze i najtańsze połączenie z Paryżem – busy Francja.

Previous ArticleNext Article