Dom i Wnętrze

Zestaw rattanowy do ogrodu – znajdź opcję dla siebie!

Meble z naturalnego rattanu w wielkim stylu wróciły do łask! Architekci tworzący modne zewnętrzne przestrzenie coraz częściej i śmielej przełamują minimalistyczne aranżacje ciepłymi dodatkami i meblami wyplatanymi z egzotycznego surowca. Jakie modele oferują czołowi producenci wyposażenia outdoorowego? Sprawdź nasze propozycje!

 

Zestaw rattanowy – salonowy szyk w ogrodzie

Nowoczesne meble ogrodowe w niczym nie ustępują najlepszym, salonowym kompletom wypoczynkowym. Coraz większa rzesza miłośników lenistwa pod chmurką rezygnuje z klasycznych krzeseł na rzecz stylowych i niezwykłych sof. Zestaw rattanowy składający się z niewielkiej kanapy, foteli i stolika stworzy w ogrodzie warunki sprzyjające wartościowemu odpoczynkowi, a jednocześnie doda przestrzeni klasy i smaku.

 

Rattanowe krzesła plus stół tekowy

Wyplatane z rattanu krzesła doskonale prezentują się w towarzystwie stołów z drewna tekowego. Ciężkie, masywne stoły z egzotycznej teczyny imponują swoim pięknym wyglądem oraz trwałością. Drewno tekowe znane jest ze swoich nieprzeciętnych właściwości pozwalających mu przetrwać w nawet najbardziej wymagających warunkach. Nasycone kwasem krzemowym i substancjami oleistymi drewno tekowe nie chłonie wody i odporne jest na działanie promieniowania UV, skrajnych temperatur i substancji chemicznych, dzięki czemu zachowuje swoją nienaganną kondycję przez wiele lat.

 

Mocny akcent

Na Twoim tarasie brakuje miejsca na duży, wieloelementowy zestaw? A może szukasz sposobu na ciekawe zaaranżowanie  małego balkonu? Wbrew pozorom, nie musisz dysponować rozległą przestrzenią, aby w pełni cieszyć się latem! Ręcznie pleciona huśtawka zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni się odprężyć. Nowoczesne huśtawki w formie podwieszanych, zabudowanych foteli nie zajmują wiele miejsca, a jednocześnie zapewniają błogi komfort wypoczynku.

 

 

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/ile-trwa-egzamin-na-prawo-jazdy/ https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ https://beesafe.pl/porady/male-tablice-rejestracyjne/