Ciekawe

Wszystko o rzutach architektonicznych

Nie tak łatwo nauczyć się czytać rzuty architektoniczne. Co więcej, nie każda osoba jest zainteresowana tego typu tematami. Chociażby dlatego, że nie znajdują w tym żadnego punktu zainteresowania. Aczkolwiek, są takie osoby, które dla własnego dobra i kariery zawodowej, powinny takim tematem się zainteresować.

Dobry kurs jak czytać rzuty architektoniczne

Laik, patrząc na rzut architektoniczny mieszkania, kompletnie nie będzie wiedział o co chodzi. Tak, może jakieś kształty będzie w stanie zauważyć, ale co np. oznaczają tajemnicze cyferki naniesione na plan? Wymiary mieszkania, czy też poszczególnych pomieszczeń na pewno to nie są. 

Jeżeli ktoś chciałby się dowiedzieć, co one tak naprawdę oznaczają, powinien wybrać się na kurs jak czytać rzuty architektoniczne. Chociaż, słowo wybrać może jest nie na miejscu. Dostęp do kursu można uzyskać za pomocą własnego komputera, czy też laptopa. Szkolenie dostępne jest w formie video, które jest umieszczone w internecie.

Czego można dowiedzieć się podczas szkolenia? Wszystkiego. Lektor będzie analizował krok po kroku dany projekt architektoniczny, analizując poszczególne oznaczenia, tak aby móc wszystko dokładnie zrozumieć. 

Uczestnik szkolenia dowie się, jak odróżnia się poszczególne rodzaje ścian od siebie (działowe, konstrukcyjne), jakie są oznaczenia okien, a także drzwi. Czy na rzucie oznaczone są piony instalacyjne? Jeżeli tak, to w jaki sposób? Może na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale na takim rzucie zawartych jest mnóstwo cennych informacji. 

Previous ArticleNext Article